کبنانیوز؛ کبناخبر | تدوین اولویت‌های اقتصاد مقاومتی استان

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۵ | کد خبر : 255813 |
 •   
  استاندار کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد/

  اولویت های اقتصاد مقاومتی این استان برای ۹۶ حول محورهای اساسی هر بخش تدوین و بازآفرینی شد.

  کبناخبر؛

  نشست اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سالن شماره یک استانداری برگزار شد.

  به گزارش کبناخبر، استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این نشست گفت: اولویت های اقتصاد مقاومتی این استان برای ۹۶ حول محورهای اساسی هر بخش تدوین و بازآفرینی شد.
  سید موسی خادمی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان، افزود: براساس منویات مقام معظم رهبری (دامه مدظله العالی)، راجع به اقتصاد مقاومتی و برنامه های دولت تدبیری و امید اولویت های اقتصادی تدوین و ابلاغ شد.
  خادمی، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، توسعه پایداراقتصاد روستائی، گسترش مراودات تجاری و اقتصادی با سایر کشورها، فعال نمودن واحدهای تولیدی راکد و دارای تولید کمتر از ظرفیت اسمی، تعیین تکلیف واحدهای تولیدی تملک شده توسط شبکه بانکی  را از جمله برنامه های اقتصاد مقاومتی برشمرد.
  استاندار، استفاده از منابع داخلی، برون گرایی و درون زا بودن، تکیه بر توسعه روابط منطقه ای و توجه به اولویت طرح ها را از دیگر اولویت ها در اجرای اقتصاد مقاومتی بیان کرد.
  خادمی، حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی، توسعه صادرات غیرنفتی، افزایش نقش شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی، اثر بخش نمودن جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و آمایش سرزمینی را از دیگر این اولویت ها عنوان کرد.
  استاندار تصریح کرد: این اولویت ها دارای برنامه های اجرائی خاص می باشند و تمامی دستگاه های دولتی و غیردولتی عضو تیم اقتصادی استان در راستای عملیاتی نمودن این اولویت ها و برنامه ها همکاری می کنند.
  خادمی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی استان موظف اند، ضمن تعریف پروژه های اولویت دار خود در راستای اقتصاد مقاومتی، پروژه های ابلاغی خود را از وزاتخانه های مربوطه دریافت کنند.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷