کبنانیوز؛ کبناخبر | نارضایتی ساکنان قدیمی ترین خیابان چرام از شهرداری و شورای شهر/ اینجا خیابان است یا بیابان؟(+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۲ | کد خبر : 255421 |
 •   
  کبنا گزارش می دهد/

  وضعیت نابسامان آسفالت برخی خیابان‌ها و معابر شهرچرام علاوه بر سلب آسایش شهروندان، چهره نامناسبی برای شهر به وجود آورده است.

  کبناخبر؛

  وضعیت نابسامان آسفالت برخی خیابان‌ها و معابر شهرچرام علاوه بر سلب آسایش شهروندان، چهره نامناسبی برای شهر به وجود آورده است.

  به گزارش کبنانیوز از چرام،اگر این روزها گذرتان به خیابان وحدت  و شهید باقرزاده چرام افتاده باشد حتما شاهد وضع نابسامان این خیابان ها و کوچه های منتهی به آن بوده اید.این خیابان که جهت آسفالت و بهسازی قریب به ۳سال است تخریب شده اما کماکان به حال خود با همان وضعیت نامناسب رها شده که اعتراض های زیادی را در پی داشته است.

  مشکلات عدیده ای که در فصل زمستان و بارندگی و هم اکنون در تابستان برای ساکنان این خیابان بوجود آورده است .

  وضعیت نامناسب این دو خیابان و سایر خیابان ها که ساکنان ناراضی،عابران ناراضی،شهروندان ناراضی،چه کسی لاز تغییرات و تخریب خیابان وحدت راضی است؟

  به همین دلیل جمعی از ساکنان نارضی خیابان وحدت و خیابان شهید باقرزاده چرام با ابراز نارضایتی از عملکرد شورا و شهرداری چرام در خصوص این خیابان ها و بی توجهی به درخواست های آنها خواستار کمک فرماندار چرام و استاندار کهگیلویه و بویراحمد شدند.

  یکی از شهروندان و ساکنان این خیابان در گفت و گو با خبرنگار کبنانیوز گفت:قریب به ۳سال است که برای آسفالت و بهسازی این خیابان کنده کاری هایی توسط شهرداری چرام انجام شده اما تاکنون به حال خود رها شده علیرغم درخواست های مکرر از شورا ی شهر و شهردار و دادن وعده های بسیار اما متاسفانه هیچ گونه کاری انجام نشده است.

  یکی از رانندگان مسافربری هم با گلایه از وضع نامناسب این خیابان گفت: به علت وضعیت نامناسب این خیابان ها در چرام ،موجب خرابی وسائل نقلیه و ضرر و زیان زیادی برای تعمیر شده ایم ضمن اینکه با حرکت ماشین در این دو خیابان گرد و خاک ناشی از آن باعث نارضایتی عابران و ساکنان این خیابان شده است و ما شرمنده آنها هستیم.

  شهروند دیگری در همین خصوص و با اشاره به وضعیت نامناسب این خیابان ها گفت:بارها از شهرداری و شورای شهر تقاضای آبپاشی این خیابان را داشتیم که حداقل گرد وخاک اذیت نکند چون هم بیمار تنفسی وجود دارد و هم موجب کثیف شدن منازل و وسائل نقلیه شده است.

  وی با اشاره به اینکه خیابان وحدت و شهید باقرزاده در نزدیکی مسجد جامع چرام جز اولین خیابان های چرام است خواهان رسیدگی شهرداری و شورای شهر و حتی ورود فرمانداری و استانداری برای رفع این مشکل چندین ساله شد.

  تصاویر تکمیلی از خیابان های وحدت و شهید باقرزاده چرام:

  انتهای پیام/1021 /ی
  برچسب ها:
 • ۵ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  شهروند
  تاریخ : ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۳:۳۶
  1

  ممنون از آقای یاری زاده انسانی که خدمت بی منت به همشهریان رو سر لوحه کاراش قرار داده متا سفانه علی رغم وعده وعید قبل از انتخابات شورا ی کنونی به جد وعده انقلاب آسفالت رو دادن اما به هیچ کدوم از وعده هاشون جامه عمل نپوشاندن خدا کند شهرداری وشورای شهر حیات خلوت تصفیه حساب های شخصی اعضای شورای شهر نباشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چرامی آباد در سایه همدلی
  تاریخ : ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۷:۵۸
  2

  درود جناب یاری زاده باتوجه به این که اعتقاد راسخ دارم کبنا نیوز از آن دسته سایت های خبری است که استاندار و فرماندار جدید ودلسوز چرام آن رو رصد می کنن شائبه هایی وجود داره که امید وارم استاندار وفرماندار ضمن شفاف سازی مارا ازاین مورد یاری نمایند جناب آقای استاندار شهرداری وشورای شهر به صورت اعم وشهرداری وشورای شهر چرام به طور اخص زیر مجموعه چه سازمان ویا نهادی هستن بنده به عنوان یک شهروند چندین بار به آقایون شورا مراجعه کردم که ما شکایت خود را به فرمانداری می بریم که جواب دوستان این بود شما هر جا دوست دارین شکوائیه ببرین حتی به استانداری زیرا شهرداری وشورا زیر مجموعه هیچ نهادورارگانی نیستن و مستقل عمل می کنند آیا چنین چیزی حقیقت داره یانه ؟ واگر حقیقت نداره چرا هیچ کس به داد مردم نمی رسه جناب آقای دکتر خادمی و جناب پاداش اگر برایتان مقدوره مردم چرام رو با توضیح خواستن از شهرداری وشورای شهر ازاین وضع فلاکت بار واسفناک نجات دهید تصاویر بالا چکیده ای از فلاکت وبدبختی مردم چرام از قبل عملکرد شورا وشهرداری چرام می باشد خلاصه این که انتظار داریم مردم سالاری رو دراین مورد به مردم در عمل نشان دهید وثابت کنید که آیا خط قرمزتان مردم هستن یا مردم سالاری فقط در حد شعاره ممنون از حوصله تون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چشمه بلقیس
  تاریخ : ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۷:۳۹
  3

  بدبختی چرام از اینجا شروع شده که …… ما کی شده….چرام رو به نابودی است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  میرحتم
  تاریخ : ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۲:۱۸
  4

  منتظراقدام شورای جدیدهستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  موافق
  تاریخ : ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۳:۱۹
  5

  ولا . در این چهار سال فقط به فکر جیب خودشون بودند ۵۰۰تن قیر سهمیه شهرداری را بجای اینکه خیابانهایی چراغ را آسفالت کنند به پیمانکاران از جمله پیمانکار حمل قیر ازای دشت بشینی در شیراز فروختند وخوردند.. یکی هم پرسفون نکرد صدا …د وخیلیها تشویقش کردند حالا شهرداری مانده با ۹پیلیلرد بدهکاری وای بحال شورایی جدی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷