کبنانیوز؛ کبناخبر | گزارش / مشارکت مردم مسئولان را غافلگیر کرد (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۰ | کد خبر : 251423 |
 •   
  کبنا گزارش می‌دهد /

  مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از همان ساعات اولیه با حضور در شعب اخذ رأی به نامزدهای مورد نظرشان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی دادند.

  کبناخبر؛

  مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از همان ساعات اولیه با حضور در شعب اخذ رأی به نامزدهای مورد نظرشان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی دادند.

  به گزارش کبنا، همزمان با سراسر کشور (۲۹ اردیبهشت ۹۶)، مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از همان ساعات اولیه با حضور در شعب اخذ رأی به نامزدهای مورد نظرشان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی دادند.

  مردم شهر یاسوج نیز با حضور گسترده خود در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به نامزدهای مورد علاقه خود رأی دادند.

  محمد کاظم نظری فرماندار بویراحمد می‌گوید؛ احتمال افزایش احتمالی شعب اخذ رای برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا وجود دارد.

  وی گفت: استقبال مردم به حدی است که احتمال افزایش شعب اخذ رای در شهر یاسوج مرکز کهکیلویه و بویراحمد وجود دارد. استقبال واجدین اخذ رای در این انتخابات نسبت به تمامی انتخابات گذشته بی‌سابقه بوده و همه ما را غافلگیر کرده است.

  وی افزود: تمهیدات لازم برای سرعت‌بخشی به روند انتخابات در شهرستان بویراحمد اندیشیده شده است.

  نظری از واجدین اخذ رای خواست با صبر و حوصله به نظام مقدس جمهوری اسلامی رای داده و صبوری بیشتری نسبت به انتخابات گذشته از خود نشان دهند.

  به گزارش کبنا، در برخی از شعب اخذ رأی، رای‌دهندگان در محل اخذ رأی ناهار خود را صرف می‌کنند و در نوبت رای‌گیری هستند.

  به گزارش کبنا، در شهرهای گچساران و دهدشت مردم نیز با شور و شوق پای صندوق‌های رأی حاضر شده‌اند.

  یک فرهنگی دهدشتی در شهرستان کهگیلویه در خصوص شرکت در انتخابات می‌گوید: من در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت می‌کنم زیرا حضور من در انتخابات نقش مهمی در تعیین سرنوشت کشور در همه زمینه ها دارد.

  علی حسینی افزود: حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای علاوه بر افزایش قدرت بین المللی کشور ایران، جواب محکمی به مستکبران غربی نیز خواهد بود.
  یکی دیگر از شهروندان دهدشتی که خود را استاد دانشگاه معرفی می کند، گفت: مردم با رای خود به یک جریان سیاسی نقش تعیین کننده ای در توسعه و پشبرد اهداف نظام خواهند داشت.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  خواجه بافره بویراحمد
  تاریخ : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۴:۳۸
  1

  شلوغی فقط به خاطر شورا بودهد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷