کبنانیوز؛ کبناخبر | شب آخر تبلیغات در یاسوج؛ بلوار عدل یاسوج اوج مشارکت سیاسی و مردم سالاری دینی

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۹ | کد خبر : 251262 |
 •   
  کبنا گزارش می‌دهد /

  و این از برکات نظام جمهوری اسلامی است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب در منطقه و جهان بی نظیر است و مردم منطقه بحران زده خاومیانه آرزو دارند که انتخاباتی مانند ایران در کشورشان برگزار شود.

  کبناخبر؛

   پایان تبلیغات انتخابات نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در حالی که برای جذب آرای خاکستری تلاش می‌کردند، تمام شد.

   در آخرین ساعت های تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا، طرفداران نامزدهای انتخاباتی با حضور در خیابان های اصلی شهر یاسوج به دنبال جذب آرا بودند، هواداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در میادین برای کاندیدای مورد نظرشان تبلیغ می‌کردند.

  شب گذشته طرفداران نامزدهای شورای شهر یاسوج در برابر ستادهای انتخاباتی تجمع کردند و از رهگذران دعوت می کردند تا با حضور در ستادها در برنامه هایی که در حال اجرا است و هر چند دقیقه ای صدای غریو و شادی، سوت و کف به گوش می رسید، شرکت کنند.
  مشارکت سیاسی بلوار عدل شهر یاسوج به اوج خود رسید و شور و شعور این مشارکت همه را گرفت و بدون شک مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همانند سال‌های گذشته مشارکت بالایی از خود نشان می‌دهند.
  وقتی به ستاد ها نزدیک می‌شدی با نشان دادن عکس نامزد مورد نظرش و شادی و هورا کشیدن تو را به سمت خود می‌کشیدند.

  شعرخوانی، اجرای موسیقی محلی و انتقادهای شدید از عملکرد شورای دوره چهارم شورای شهر یاسوج را در ستادهای انتخاباتی می‌شنیدی.

  یکی از سیاسیون در گفت‌وگو با خبرنگاران می‌گفت: در نظرسنجی‌ها ما بیشتر هستیم و از ترکیب هئیت اجرایی هم راضی هستیم و در این دوره انتخابات بهتری را نسبت به سال‌های گذشته خواهیم داشت.

  دیگر فرد سیاسی که طرفدار فلان کاندیدای ریاست جمهوری بود، خطاب به هوادارانشان بیان می‌کرد؛ باید چهره به چهره تبلیغ کنیم.

  جنب و جوش شب آخر تبلیغات نامزدها در یاسوح قابل وصف نیست و این از برکات نظام جمهوری اسلامی است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب در منطقه و جهان بی نظیر است و مردم منطقه بحران زده خاومیانه آرزو دارند که انتخاباتی مانند ایران در کشورشان برگزار شود.

  و تلاش، درایت و تدابیر نیروهای امنیتی، قضایی و انتظامی برای امنیت کامل انتخابات ستودنی است.

     

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷