کبنانیوز؛ کبناخبر | همایش حامیان «رئیسی» در یاسوج با حضور باقر لنکرانی / پناهی: آرای مردم امانت است هیچ کس حق خیانت ندارد

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۸ | کد خبر : 250630 |
 •   
  گزارش /

  مدیرکل انتخابات به استقبال جهانگیری رفت، در روز روشن ادارات را تعطیل کردند و به مصلی شهر یاسوج رفتند اما هر کاری کردند نتوانستند اجتماع بزرگ آقای رئیسی در یاسوج را زیر سؤال ببرند.

  کبناخبر؛

  رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حالی به استقبال جهانگیری رفت که خودشان گفته بودند این کار خلاف قانون است، گفت: از نهادهای نظارتی می‌خواهیم به تخلف استاندار رسیدگی کنند.

  ، حجت‌الاسلام صفدر پناهی عصر امروز در تجمع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در یاسوج اظهار داشت: مصاحبه ‌وزیر کشور همه ما را نگران کرده ‌که گفته بر خلاف دوره‌های دیگر، نتیجه انتخابات باید یک جا جمع‌بندی و به شورای نگهبان تحویل داده شود، آقایان چه احساس خطری کرده‌اند که می‌خواهند برخلاف همه دوره‌های قبل عمل کنند.

  وی افزود: آیا تحمل این را ندارند که مانند دوره‌های قبل عمل کنند، این اقدام شائبه و نگرانی ایجاد می‌کند، ما خواهان اعلام آرا به مرور هستیم تا مردم دچار تشویش خاطر نشوند.

  رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در سطح استان ما مسئولان اقدامات خلاف قانون انجام داده‌اند، گفت: آقای استاندار به استقبال کسی در فرودگاه رفت که کاندیدای ریاست جمهوری بود، وقتی آقای رئیسی به استان آمد معاون استاندار را برای استقبال فرستادند و گفتند بر اساس مصوبه‌ای هیچ‌کس جز معاون سیاسی به استقبال هیچ کاندیدایی نمی‌رود، اما یک روز نگذشت که شخص استاندار به استقبال جهانگیری در فرودگاه رفت.

  پناهی اظهار کرد: این حرکت نشان داد که اینها صادق نیستند، از نهادهای نظارتی و قوه قضائیه می‌خواهیم با استاندار کهگیلویه و بویراحمد برخورد قانونی شود.

  وی بیان کرد: مدیرکل انتخابات به استقبال جهانگیری رفت، در روز روشن ادارات را تعطیل کردند و به مصلی شهر یاسوج رفتند اما هر کاری کردند نتوانستند اجتماع بزرگ آقای رئیسی در یاسوج را زیر سؤال ببرند.

  رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: آقای استاندار و تیم اجرایی او مسئول انتخابات هستند، آرای مردم در دست آنها امانت است هر کسی در این امانت خیانت کند جایی در این استان ندارد.

  پناهی ابراز کرد: تا روز انتخابات و تا پایان باید لحظه به لحظه در صحنه باشیم مانند دری گرانبها از صندوق‌های رأی حفاظت کنیم.

  وی بیان کرد: آقایان قافیه را باخته و حرفی برای گفتن نداشتند، چهارسال کارنامه مردودی گرفته، هر چه وعده می‌دهند کسی باور نمی‌کند، بنابراین در این یکی دو روز ممکن است تهمت‌ها و شایعاتی را ترویج دهند.

  رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه جریان ولایی، دین مدار، ارزش‌مدار و دلسوزان صاحب اندیشه از آقای ملک‌حسینی گرفته تا حجت‌الاسلام میراحمد تقوی این بار در یک صف قرار گرفته‌اند.

  منبع خبر: تسنیم

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۷ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ریسی
  تاریخ : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۲:۲۹
  1

  سی النگویلش تو ایخی بی محرومان و فقرا همدردی کنی دده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  زیرتل
  تاریخ : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۲۹:۵۵
  2

  …ش خودپندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد
  تاریخ : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۳:۲۹:۵۲
  3

  سیب زمینی میخوام😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  میر رضا
  تاریخ : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۷:۵۲
  4

  اینها مردم هستند نه مسئولین
  درود بر رییسی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  مهران
  تاریخ : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۵:۱۶
  5

  به اندازه حقوق یکسال یک ۹۶درصدی فقط النگو داره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۸:۲۳
  6

  درووووود بر روحانی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  فرشاد
  تاریخ : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۵۰:۰۰
  7

  باعث بدبختی است استان سید مسعود حسینی و پناهی است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷