کبنانیوز؛ کبناخبر | چرا سرعت پیشرفت پروژه‌های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد کُند است؟

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۸ | کد خبر : 244907 |
 •   
  معاون سازمان برنامه و بودجه پاسخ می‌دهد؟

  بالاترین اقدام در شورای فنی پرداختن به پروژه‌های دارای نقص فنی و در صورت صلاحدید تخریب این پروژه‌ها است و هدف اصلی رضایت عمومی مردم و بالا بردن کیفیت پروژه‌ها است.

  کبناخبر؛

  معاون فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمبود اعتبار سرعت پیشرفت تعدادی از پروژه‌های عمرانی استان را کند کرده است.

  به گزارش کبنا، سید انتظام سهمگین امروز در نشست شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۴۹ پروژه مربوط به شهرستان‌های کهگیلویه، لنده و چرام در این نشست بررسی شد، اظهار داشت: ۱۰ پروژه از این تعداد مربوط به راه و شهرسازی بود.

  معاون فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد افزود: از این تعداد ۴۸ پروژه دارای نقشه مصوب و کارگران ۱۶ پروژه فعال از این تعداد فاقد کارت مهارت هستند.

  وی با بیان اینکه در ۱۶ پروژه آزمایش کنترل کیفی در حد لازم انجام شد، بیان کرد: ۲۲ پروژه از این تعداد با مشکل کمبود اعتبار رو به رو هستند.

  سهمگین با تاکید بر اینکه از ۴۹ پروژه در حال حاضر ۱۶ پروژه فعال و ۲۲ پروژه تعطیل یا متوقف است، عنوان کرد: تاکنون تعداد ۱۱ پروژه مورد بهره‌برداری قرار گرفته و در ارزیابی کمی و کیفی انجام شده ۴ پروژه ضعیف، ۴ پروژه متوسط و ۴۳ پروژه خوب ارزیابی شدند.

  وی پروژه‌های دانشگاه پیام نور لنده، مدرسه مجد لنده، جدول‌گذاری روستای پیرحاجتی چرام و ساختمان فنی و حرفه‌ای چرام را از جمله پروژه‌های ضعیف این شهرستان‌ها عنوان کرد.

  معاون فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: بالاترین اقدام در شورای فنی پرداختن به پروژه‌های دارای نقص فنی و در صورت صلاحدید تخریب این پروژه‌ها است و هدف اصلی رضایت عمومی مردم و بالا بردن کیفیت پروژه‌ها است.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...