کبنانیوز؛ کبناخبر | حمایت و توسعه زیر ساخت های ورزش شهرستان کهگیلویه

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۸ | کد خبر : 244891 |
 •   
  توصیه فرماندار کهگیلویه به مدیرکل ورزش استان

  سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و هیئت همراه در ادامه سفرهای استانی خود با فرماندار شهرستان کهگیلویه دیدار کرد.

  کبناخبر؛

  سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و هیئت همراه در ادامه سفرهای استانی خود با فرماندار شهرستان کهگیلویه دیدار کرد.

  به گزارش کبنااسپورت از دهدشت، فرماندار کهگیلویه در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت :کمبود اعتبار عمده‌ترین مشکل هیئت‌های ورزشی است و برای تکمیل سالن ۱۲۰۰ نفره دهدشت نیاز به ۵۰۰ میلیون تومان نیاز دارد

  علی پوزش در این دیدار با اشاره به مشکلات پروژه های ورزشی در این شهرستان خواستار توجه ویژه به رفع این مشکلات شد و گفت: مردم قلعه رئیسی از وضعیت ورزشگاه نگرانند در دهدشت هم سالن ۱۲۰۰ نفره با وجود پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد همچنان راکد مانده است.

  فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: اعتبارات حوزه ورزش ناچیز است و پروژه ها را پیش نمی برد. وی با بیان اینکه در نشست با هیئت های ورزشی مشکلات عمده ای مطرح شده بود افزود: بحث مالی مهمترین خواسته هیئت های ورزشی است.پوزش بیان کرد: اعتبار جاری در حوزه ورزش به شهرستان نمی رسد و برگشتی اماکن چند ماهی است به تعویق افتاده است.

  فرماندار کهگیلویه کمبود نیروی انسانی و تجهیزات خودرویی را از مشکلات اداره ورزش و جوانان شهرستان برشمرد و گفت: شهرستان ما در مجموع پتانسیل های خوبی دارد اما کمبود اعتبارات اجازه شکوفایی این استعدادها را نداده است.

  علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست از حمایت های فرماندار شهرستان کهیگلویه از مجموعه ورزش و جوانان شهرستان تقدیر کرد و خواستار حمایت بیشتر مسئولین شهرستانی از ورزش شد .

  مدیر کل ورزش و جوانان استان نبود حامی مالی واسپانسر را از مشکلات عمده در ورزش شهرستان دانست واز حمایت های ورزش و جوانان استان از ورزش شهرستان کهگیلویه خبر داد.

  مدیر ارشد ورزش و جوانان استان  پرداخت نشدن قبوض اب ،برق ،گاز مستاجرین اماکن را یکی از مشکل عمده در بخش اماکن ورزشی دانست و از دستگاههای اجرایی شهرستان خود در این زمینه با دستگاه ورزش و جوانان شهرستان همکاری نمایند.

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷