کبنانیوز؛ کبناخبر | صلاحیت همه نامزدهای انتخابات شورای شهرهای کهگیلویه تأیید شد

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۸ | کد خبر : 244652 |
 •   
  دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه:

  دبیر ستاد انتخابات شهرستان کهگیلویه گفت:همه ۱۵۱ نفر از کاندیدای شورای شهر کهگیلویه تأیید صلاحیت شدند.

  کبناخبر؛

  دبیر ستاد انتخابات شهرستان کهگیلویه گفت:همه ۱۵۱ نفر از کاندیدای شورای شهر کهگیلویه تأیید صلاحیت شدند.

  به گزارش کبنانیوز، همه کاندیدای شورای اسلامی شهرستان در هیئت‌های اجرایی تأیید صلاحیت شدند.

  اسلام خسروی بیان کرد: مدت زمان بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیئت‌های اجرایی در ۲۴ فروردین به اتمام رسید، و هیئت‌های اجرایی نتیجه بررسی ها را به هیات نظارت ارسال کردند که در مجموع کل داوطلبان ثبت نامی در هیئت‌های اجرایی و نظارت شهرستان تأیید صلاحیت شدند.

  دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه با بیان اینکه ۱۵۷ نفر در شهرستان کهگیلویه برای انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کردند،گفت : از این میزان ۸۸ نفر در شهر دهدشت،‌ ۱۶ نفر در سوق ،۱۹ نفر در قلعه رئیسی  و ۲۸ نفر در دیشموک تأیید صلاحیت شدند.

  معاون فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه تعداد کل ثبت نام کنندگان شورای اسلامی شهر در شهرستان کهگیلویه ۱۵۷ نفر بوده‌اند،گفت: تاکنون تعداد ۶ نفر با مراجعه به ستاد انتخابات شهرستان انصراف دادند.

  وی گفت: آن دسته از عزیزانی که قصد انصراف از کاندیداتوری دارند با به ستاد انتخابات مستقر در فرماندای کهگیلویه مراجعه و انصراف خویش را جهت اطلاع عموم اعلام نمایند .

  معاون فرماندار شهرستان کهگیلویه،گفت:هرگونه تبلیغات پیش از موعد انتخاباتی خلاف قانون است و با افراد متخلف برخورد قانونی می‌شود.

  اسلام خسروی به انتخابات آتی شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و اظهار داشت:تبلیغات زود هنگام نامزدهای انتخابات خلاف قانون انتخابات است و با متخلفان به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

  وی افزود: فعالیت‌های فضای مجازی به صورت مستمر از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط رصد می‌شود و تبلیغ افراد و نامزدهای احتمالی در این فضاها در تأیید یا رد صلاحیت آنان موثر است.

  وی تلاش  و زحمات هیئت‌های اجرایی و نظارت شهرستان را قابل تقدیر و ستایش دانست و گفت: از آنجائی که وظیفه ما صیانت از حقوق مردم است ،انتظار می‌رود که همه مردم و مسؤولان در جهت اجرای انتخاباتی صحیح و سالم در شهرستان ستاد انتخابات را یاری نمایند.

   دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در سراسر کشور در روز ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶