کبنانیوز؛ کبناخبر | بررسی مشکلات هیأت های ورزشی شهرستان کهگیلویه+(تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۸ فروردین , ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۱ | کد خبر : 243597 |
 •   
  با حضور فرماندار کهگیلویه

  هیأت های ورزشی شهرستان کهگیلویه جهت بحث وبرسی مشکلات حوزه ورزش خود با فرماندار دیدار کردند.

  کبناخبر؛

  هیأت های ورزشی شهرستان کهگیلویه جهت بحث وبرسی مشکلات حوزه ورزش خود با فرماندار دیدار کردند.

  به گزارش کبنااسپورت از دهدشت، سرپرست اداره ورزش وجوانان ،تعدادی از رؤسا ونواب رؤسای هیأت های ورزشی و پیشکسوتان ورزش با حضور در فرمانداری با فرماندار کهگیلویه دیدار کردند.

  فرماندار کهگیلویه بعد از شنیدن صحبت های رؤسای هیأت های ورزشی ،شهرستان کهگیلویه را به خاطر پتانسیل بالای استعدادهای ورزشی در رشته های مختلف ستود واظهار داشت: وظیفه شناسایی استعدادهای ورزشی در شهرستان به دوش هیأت های ورزشی است که با تلاش خود این مهم را انجام می دهند.

  پوزش در پاسخ به عدم کمک مالی فرمانداران ادوار گذشته کهگیلویه به ورزش گفت:آیا اعتباری در این موضوع در دست فرمانداران بوده وکمک نکردند؟ در حالیکه فرمانداران فقط می توانند به بخش زیرساخت ها کمک کنند.

  وی افزود:در قانون هم جایی تعریف نشده است که به تیم ها وباشگاه های خصوصی کمک مالی کنیم.

  پوزش با بیان اینکه پیگیر تجهیز و تکمیل اماکن ورزشی شهرستان خواهم بود،بیان داشت: قول می دهم که در کمیته برنامه ریزی (اگر تا آن زمان باشم)اعتبار خوبی را برای خرید تجهیزات ورزشی اختصاص دهم.

  فرماندار کهگیلویه در مورد عدم پرداخت اعتبارات ورزشی وزارت نفت به شهرستان کهگیلویه گفت: با توجه به مکاتباتی که نماینده سابق کهگیلویه در مجلس با وزیر نفت در سال ۹۴ داشتند، ۱۵ میلیارد تومان به شهرستان کهگیلویه اختصاص داده شد که از این مبلغ ۵/۷ میلیار به شهرستان کهگیلویه و مابقی یه شهرستانهای دیگر اختصاص داده شد که علیرغم مکاتبات فراوان و کمبود اعتبارات در وزارت نفت این امر محقق نشد، ولی با پیگیری های آقای هاشمی نماینده شهرستان ۵/۴ میلیارد از آن پول به شهرستان بهمئی و با توجه به نفت خیز بودن اختصاص داده شد و کماکان در حال پیگیری بقیه پول هستیم.

  پوزش در قسمت دیگری از سخنان خود گفت: علیرغم دعوت چندین باره از مدیرکل ورزش وجوانان استان به شهرستان کهگیلویه،متاسفانه هنوز هیچ اقدامی از سوی ایشان صورت نگرفته است.

  در ابتدای این نشست سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه شرحی از مشکلات موجود در حوزه ورزش را به فرماندار واعضای جلسه ارائه نمود.

  نیکویی زاده با بیان اینکه شهرستان ما نسبت به شهرستانهای دیکر محروم واقع شده است،اظهار داشت:طی چند ماهی که بر مسند اداره ورزش و جوانان شهرستان نشسته ام هیچ کونه هزینه و اعتباری دریافت نکرده ام.

  وی گفت: در حال حاضر تیم فوتسال مارون کهگیلویه را در مسابقات کشوری داریم و هزینه های زیادی را متقبل شده اند که انتظار داریم از سوی فرمانداری وادارات ونهادهای شهرستان کمک ویژه ای جهت ادامه رقابت ها به این تیم شود.

  سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه با اشاره به واگذاری زمینی به متراژ ۳۳ هزار مترمربع در کنار سالن ۱۲۰۰ نفری از سوی مسکن وشهرسازی به اداره ورزش کهگیلویه گفت: متأسفانه طی ماهای گذشته این زمین به نهادهای دیگر واگذار شده که انتظار می رود که این مورد بررسی و مابقی آن برای ورزش محفوظ بماند.

  نیکویی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به عدم تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در تمام اماکن شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: در صورت تجهیز این اماکن به این تجهیزات میتوانیم قابلیت بهره وری وبهره برداری از اماکن شهرستان را افزایش دهیم.

  وی کمبود نیروی انسانی را یکی دیگر از مشکلات اداره ورزش وجوانان شهرستان دانست و افزود: قطعا” کمبود نیروی انسانی متخصص بر ورزش شهرستان کهگیلویه تأثیر گذار خواهد بود و امیدوارم با رفع مشکل نیروی انسانی به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های اساسی در دستور کار قرار گیرد.

  سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه در پایان گفت: با توجه به گستردگی شهرستان ،نبود وسیله نقلیه سالم برای سرکشی به بخش ها و روستاها ، از دیگر مشکلاتی است که با آن دست وپنجه نرم می کنیم.

  در این نشست مسئولین هیأت های ورزشی به بیان مشکلات خود پرداختند.

  نبود اعتبارات ورزشی،کمبود خوابگاه ورزشی جهت میزبانی مسابقات استانی وکشوری،عدم تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در اماکن ورزشی،کمبود تجهیزات ورزشی،عدم حمایت از قهرمانان ورزشی،توسعه زیر ساخت ها،نبود اسپانسر در سطح شهرستان،واگذاری اماکن به بخش خصوصی،عدم همه جانبه از تیم های ورزشی و اعزام آنها به مسابقات استانی و کشوری از جمله موضوعاتی بود که راجب آنها با فرماندار کهگیلویه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

    

   

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  دیدار
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۴:۰۴
  1

  مگه دیگه ورزش هم هست در استان وکشور زهی خیال باطل حرف مفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷