کبنانیوز؛ کبناخبر | معدن نیترات؛ آرزوی ۱۸ ساله با وعده هاشمی‌پور محقق شد

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۴ | کد خبر : 231032 |
 •   
  یادداشت/

  لازم با تاکید است از تلاش های هاشمی پور در پیگیری معدن نیترات صمیمانه تقدیر وتشکر می شود و ان شاء الله تلاش و لطف این سردار عزیز در خاطره این ایل سترگ همیشه به یادگار خواهند ماند .

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  سلمان بینا
  بیش از ۱۸ سال است که مردم دیشموک در آرزوی کلنگ زنی معدن نیترات لیراب بوده اند که به یاری خداوند و با تلاش های عدل هاشمی پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در نهایت  همراه با ۳۸ امین سالگرد فجر انقلاب اسلامی، این آرزو برآورده شده است.
  بنده حقیر به عنوان جوانی به نمایندگی از مردم شریف و شهید پرور و همیشه در صحنه ی دیشموک به این جهت که ان شاء الله این معدن باعث رونق  منطقه و توسعه پیش از پیش دیشموک و به کار گیری تعدادی از جوانان عزیز بیکار ما شود، از همه کسانی که به هر نحوی در جهت فعالسازی این معدن نقش داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.
  از سردار حاج عدل هاشمی پور که در جهت تحقق رویای ۱۸ ساله مردم دیشموک نقش تعیین کننده و اصلی را دارا هستند، سپاسگذارم و آرزوی موفقیت و سلامتی را برای ایشان از خداوند منان خواستارم.
  لازم با تاکید است از تلاش های هاشمی پور در پیگیری معدن نیترات صمیمانه تقدیر وتشکر می شود و ان شاء الله تلاش و لطف  این سردار عزیز در خاطره این ایل سترگ همیشه به یادگار خواهند ماند .
  امروز ما شاهد تحقق یکی دیگر از وعده های انتخاباتی حاج عدل هاشمی پور بوده ایم و  این امر نشان از آن است که روز بروز نماینده کهگیلویه بزرگ توانایی های عظیم خود در عرصه های مختلف را که قبلا وعده داده بود، به منصه ظهور گذاشته و موفقیت خویش را به خوبی به نمایش می گذارد.
  امیدوارم با توجه به اینکه این معدن علاوه بر تولید مواد لازم در جهت توسعه تاثیرگذاری خوبی خواهد داشت، اشتغالزایی ابتدایی این معدن که قریب ۵۰نفر می باشدف زمینه بسیار خوبی برای رفع محرومیت و از بین بردن بیکاری، از دل این منطقه  باشد.
  همچنین ان شاء الله با پیگیری های نماینده توانای کهگیلویه بزرگ هر چه زودتر مشکل آب و مبلغ قبوض بالای برق مردم، مرتفع شود.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۲ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  چرام .احمدپور
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۳:۴۷:۴۹
  1

  سردار مشکل فسفات چرام به کجا کشید؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ستارآرمند
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۴:۱۷:۰۰
  2

  مثل فسفات چرام هست.امیدوار نباش…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶