کبنانیوز؛ کبناخبر | دعوت جمعیت زنان مسلمان نواندیش از بانوان برای حضور در مراسم بزرگداشت «آیت الله هاشمی»

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۲ دی , ۱۳۹۵ | ۰۱:۳۸ | کد خبر : 222040 |
 •   
  طی پیامی صورت گرفت/

  لذا به پای تلاشهای بی دریغ آن زنده یاد در حوزه زنان ، جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان از همه بانوان گرامی جهت حضور پررنگ در مراسم ترحیم و بزرگداشت ایشان که در سراسر استان برگزار میگردد دعوت می نماید

  کبناخبر؛

  مرگ چنین خواجه نه کاری است خرد….

  ایران، امروز یکپارچه گریست، ایران، امروز در ماتم از دست دادن مردی بزرگ، مرد روزهای سخت، ناباورانه و دردمندانه گریست.
  جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان کهگیلویه و بویراحمد این ضایعه جبران ناپذیر را به محضر مقام معظم رهبری، ملت رشید ایران و بیت مکرم ایشان به ویژه بانوان گرامی حاج خانم عفت مرعشی، فاطمه و فائزه هاشمی تسلیت می‌گوید.
  امروز همه زنان آگاه و حق‌شناس ایران زمین در عزای حامی همیشگی استیفای حقوق شرعی و قانونی خویش، به سوگ نشسته‌اند. چرا که مرحوم آیت الله هاشمی نه تنها مجاهدی نستوه، سیاستمداری آزاداندیش و سنگ تعادل و توازن همه جریانهای سیاسی کشور بود، بلکه از معدود دولتمردانی بود که به حضور زنان در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باورمند بود و بر آن تاکید داشت، برای اولین بار در دولت سازندگی بود که سنگ بنای حضور زنان در دولت گذاشته شد و اولین دفتر امور زنان در دولت ایشان تشکیل گردید. مشارکت زنان در دولتهای بعدی و رشد کنش‌های سیاسی و اجتماعی آن‌ها، همه مدیون تلاش‌های زیربنایی مرحوم آیت الله است.
  لذا به پای تلاشهای بی‌دریغ آن زنده یاد در حوزه زنان، جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان از همه بانوان گرامی جهت حضور پررنگ در مراسم ترحیم و بزرگداشت ایشان که در سراسر استان برگزار می‌گردد دعوت می‌نماید، باشد تا با حضور خود اندکی از مجاهدت‌ها و خدمات ماندگار ایشان به نظام مقدس را أرج نهیم و مراتب قدر‌شناسی خود را نسبت به روح بلند ایشان إبراز داریم.
  رضوان الهی بر او باد.


  جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان کهگیلویه و بویراحمد

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷