کبنانیوز؛ کبناخبر | نگاهی به انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج؛ «روشنفکر» و «پیشوا» در انتخابات چه نقشی بازی می‌کنند؟

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۲ دی , ۱۳۹۵ | ۰۱:۰۸ | کد خبر : 221916 |
 •   
  کبنا گزارش می‌دهد /

  غفلت از «مهدی روشنفکر» در این عرصه کار اشتباهی است او قطعاً با دادن لیستی تاثیرگذاری خود را به نمایش می‌گذارد، او هنوز چشمی به صندلی سبز بهارستان دارد.

  کبناخبر؛

  گروه سیاسی کبنانیوز- انتخابات ۹۶

  گروه سیاسی کبنانیوز در خصوص مسائل مختلف سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد مطالبی را به صورت گزارش میدانی و تحقیقاتی برای اطلاع مخاطبین گرامی انتشار می‌دهد، این مطالب بدون شک با نقص و ایراد همراه است، مخاطبین گرامی می‌توانند با انتشار یادداشت‌های خود نوشتارهای که در پی می‌آید را نقد یا تأیید نمایند.

  تنور انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج در حال داغ شدن است. این روزها اگر «زیرجلکی» به فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی و واتس‌آپ چشم بیندازی خواهید دید، افراد زیادی با حمایت‌های سیاسی در کنار تنوع سنی و جنسی با تجارب و رشته‌های تحصیلی متفاوت از تمام جغرافیای شهری و روستایی یاسوج، در مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای رقابت نفسگیری در انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج خود را آماده کرده‌اند. آنچه که در این انتخابات کاملاً مشهود است تعدد کاندیداهای احتمالی برای تکیه زدن بر جایگاه مدیریت شهری مرکز استان می‌باشد. اگر چه تا این مارتن نفس‌گیر فاصله زیادی مانده است و نمی‌توان به درستی این فضا را تحلیل کرد، اما نگاه گذرایی به پشت‌پرده انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج می‌اندازیم.

  shora-kebna-copy

  پارلمان محلی شورای اسلامی شهر یاسوج در دوره پنجم بر خلاف دوره چهارم که ۱۱ نفر عضو داشت، در سال ۹۶ هفت صندلی برای نمایندگان خود تدارک دیده و این پازل هفت تکه‌ای به چه شکلی چیده شود، دست شهروندان یاسوجی را برای هر چه بهتر انتخاب کردن می‌بوسد.

  هدایت‌ امیری، خدابخش امیری، سعید پایدار، علی‌ علی‌پور، شیروان وظیفه‌شناس، علی اکبری‌تبار، مرتضی‌ فروغی‌فرد، سرافراز اردشیری، هدایت‌ اکبری، محسن مفتح و زهرا زمانی ۱۱ نفری بودند که به پارلمان محلی دوره چهارم شوراها راه یافتند، بررسی و نظر در مورد عملکرد آنها با مردم است که به طور گذرا به عملکرد آنها اشاره‌ می‌شود، ساکت‌ترین و منضبط‌ترین عضو این شورا «خدابخش امیری» است او در جلسات کمترین واکنش را نشان می‌دهد و گاهاً با یک یا دو جمله صحبت‌هایش را به پایان می‌برد البته از جایگاه قومی و فامیلی خوبی برخوردار است، «شیروان وظیفه‌شناس» مرد با تجربه که در دو سال آخر عمر شورای شهر یاسوج کمتر از او در رسانه‌ها شنیدیم در مقابل «وظیفه‌شناس»، «محسن مفتح» جوان از دیگر اعضای شورای فعلی است که کمتر به موضوعات شورا ورود پیدا کرده و بیشتر نقش منشی جلسات را ایفا می‌کرد.

  «سعید پایدار»، «علی علی‌پور» این دو همواره به موضوعات متفاوتی که در صحن علنی شورا مطرح می‌شد، مشارکت بیشتری داشتند، ورود پایدار به موضوع طرح «خرید کارخانه سنگ شکن» که اتفاقاً حاشیه‌ساز هم شد کامل واضح و آشکار بود.او از مخالفان جدی این طرح بود، مسئله‌ای که هدایت اکبری رئیس فعلی شورای شهر یاسوج با آن موافق کرد، پایدار بیان می‌کرد که کارخانه سنگ شکن را با ۷۰۰ میلیون تومان می‌توان احداث کرد اما در طرح پیشنهادی شهرداری یاسوج برای خرید این کارخانه ۴ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده بود. «پایدار» نیز از موافقان استیضاح «خانم آذرگشسب» مدیرعامل فضای سبز یاسوج و فعالانه به صورت کارشناسی شده موضوعات را دنبال می‌کرد.

  «علی‌پور» که طرح سئوال از شهردار یاسوج را مطرح کرده‌ از فعال‌ترین اعضای شورای شهر یاسوج است و همیشه نظراتش را پیرامون موضوعات مختلف ارائه داده و جدیداً با ارائه سئوالات کتبی به رئیس شورا قصد دارد «جاوید» را دوباره به شورا بیاورد و از او استنطاق کند، علی‌پور بر حوزه‌های عمرانی شهر یاسوج کاملاً تخصص و تسلط دارد.

  اما «اردشیری» مرد کهنه‌کار سیاست و اصلاح‌طلب از همان ابتدا ساز مخالفت را با شهردار یاسوج زد و چندین بار پای جاوید را به صحن علنی شورا کشاند او همیشه نسبت به عملکرد شهردار و تصمیم‌های گروه اکثریت شورا معترض بوده و هست او انتقادهای زیادی از جاوید در خصوص بکارگیری نیروها، عدم نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز و … دارد.

  «مرتضی فروغ‌فرد» و «علی‌ اکبری‌تبار» وضعیت بهتری در شورای شهر یاسوج به لحاظ جایگاه مردمی، عملکرد و مراجعات مردمی زیادی دارند. «فروغ‌فرد» ضمن مشارکت در تمام مباحث‌ها و مصوبات شورای شهر یاسوج کاملاً همه روند مسائل شورا را زیر نظر دارد او البته بین اقوام، خویشاوندان نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. اکبری‌تبار پشتوانه قوی بین اصولگرایان دارد و از طرفی به نظر می‌رسد مورد حمایت جامعه مهندسی قرار بگیرد، او نیم نگاهی هم به رأی اقوام و خویشاوندان خود نیز دارد که رأی بالایی است.

  «هدایت امیری» که اکنون ریاست شورای اسلامی شهرستان بویراحمد را در دست دارد، ریاست او بر شورای اسلامی شهر یاسوج نسبت به سه سال دیگر را «دوران طلایی» می‌نامند، او کاملاً معتقد است که مردم باید همه چیز را پیرامون مسائل شورا بداند، تلاش‌های او برای ساماندهی آرامستان‌ها، فضای سبز، بودجه شهرداری و دیگر امور در اذهان هست.

  امیری پشتوانه اصولگرایان را دارد، او ستار هدایت‌خواه را در انتخابات همراهی کرد و احتمال اینکه «هدایت‌خواه»، نزد دوستانش پیرامون او صحبت کند، هست.

  «هدایت اکبری» که ریاست حزب اعتدال و توسعه را دارد و نامش برای معاونت عمرانی استانداری مدتی روی زبان‌ها بود نیز وضعیت روشنی نسبت به سایر اعضا دارد،

  «زهرا زمانی» تنها عضو بانوی شهر یاسوج که تنها مدافع اصلی بانوان در این شورا بود، گام‌های خوبی از جمله پیگیری برای راه‌اندازی پارک‌ بانوان برداشت.

  اما به صورت کلی ۱۱ نفر عضو شورای اسلامی شهر یاسوج مورد انتقادهای زیادی هستند و رضایت از عملکرد آنها چندان مشاهده نمی‌‌شود، هدایت امیری، علی اکبری‌تبار و مرتضی‌فروغ فرد و تاحدودی اردشیری نسبت به سایر اعضا از جایگاه بهتری برخوردار هستند و آینده بهتری برای آنها می‌توان در نظر گرفت و البته به تلاش‌ها و فعالیت‌های آن و اینکه چقدر می‌توانند در زمان باقی‌مانده بر افکار مردم تاثیرگذار باشند، نیز بستگی دارد.

  اما روی دیگر این انتخابات «ستار هدایت‌خواه» «مهدی روشنفکر»، «غلام‌محمد زارعی» و «محمد بهرامی» و جریان‌های سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا است و اینکه این دو گروه یعنی جریان‌های سیاسی و رهبران آنها تا چه اندازه انتخابات شورای اسلامی شهر را مورد توجه قرار می‌دهند و بر روی آن تاکید خواهند داشت.

  «حبیب‌الله پیشوا» یکی از شاخص‌ترین چهره‌های اصولگرا که در دوره چهارم شورا نقش مهمی را ایفا کرد و بعدها می‌گفتند، او در تعیین «جاوید» به عنوان شهردار یاسوج نیز نقش کلیدی داشت. احتمال اینکه «پیشوا» در این عرصه نقش مهم‌تری نسبت به گذشته برای خود تعریف کند، دور از انتظار نیست، شاید انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی افق روزهای آینده وی باشد، پیش‌تر در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

  غفلت از «مهدی روشنفکر» در این عرصه کار اشتباهی است او قطعاً با دادن لیستی تاثیرگذاری خود را به نمایش می‌گذارد، هر چند او هنوز چشمی به صندلی سبز بهارستان دارد.

  از طیف‌های نزدیک به شهردار اسبق و شهردار فعلی تا هم فکران نمایندگان سابق و فعلی در مجلس  برای حضور در این رقابت‌ اعلام آمادگی کرده‌اند؛ علاوه بر اینها، چهره‌های همانند «سرخاب بیننده» که هم حقوق می‌داند و هم کار عمرانی و شهرسازی را خوب می‌شناسد، پا به این عرصه گذاشته‌اند؛ از طرفی بعضی همچون؛ دهراب‌پور، خلقی‌پور و محبوبه آذرگشسب، اسامی شناخته شده‌اند که برای این رقابت اعلام آمادگی‌ کرده‌اند.

  افرادی دیگری همچون؛ مهدی رستمی، مراد دیودوست، فرشاد نگین تاجی، داریوش جهانشاهی، ابوذر صالح نسب، پریسا راد، رهامی، مسعود خوبانی، سید رضا آذرگون، فرشید احمدی کیش، قدمعلی نجفی، سعید رودشتیان، هجیر حجتی، محمود ارشدی فر، علی دهرابپور و حسین راستا نیز نام‌های آنها برای حضور در این رقابت از سوی رسانه‌ها مطرح شده‌اند، بطور کلی بر اساس لیستی که در رسانه‌ها منتشر شده تاکنون حدود ۸۵ نفر برای انتخابات شورای شهر یاسوج اعلام آمادگی کرده‌اند.

  روزهای آینده این موضوع دقیق‌تر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۵۵ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  شهروند
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۱:۳۷:۳۳
  1

  با شناختی که از مهندس داریوش جهانشاهی داریم بهترین گزینه برای انتخابات شورای شهر یاسوج می باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۱:۴۱:۵۱
  2

  مشکل اصلی شهر ما توسعه اقتصادی و گردشگری است که تنها با انتخاب داریوش جهانشاهی که متخصص این امر هست امکان پذیر می باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  پاشا
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۱:۴۴:۱۷
  3

  در این دوره هدایت امیری مرتضی فروغی فرد محمد رحیم دهرابپور وخلقی پور در صورت ثبت نام انتخاب خواهند شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۱:۴۶:۱۱
  4

  خانم آذر گشسب

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  طبیعت
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۱:۴۸:۱۸
  5

  با توجه به بررسیهای انجام شده و مطالعات و تحقیقاتی که در این مدت داشته ام بهترین رزومه و سوابق کاری را جناب جهانشاهی داشته اند پس بیایید انتخاب درست داشته باشیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  مهران
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۲:۲۴:۳۶
  6

  از این متن بو پول میاد اسطوره کردن ///به دلیل پولش و اسم بردن از همه کسانی که // تا براشون تبلیغ کنید مثل /که تابلویه دست کبنا برا همه رو شده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  اکبرآبادیاسوج
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۲:۳۴:۲۷
  7

  فقط مهندس حسین راستا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  ارمان
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۷:۳۷:۰۲
  8

  درود بر سرخاب بیننده انشالا ک حتما پیروز است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  کوشک
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۷:۴۴:۳۵
  9

  وکالتا از طرف اهالی دهستان دشتروم ساکن در شهریاسوح حمایت همه جانبه ی خودرااز مدیری توانمند وشایسته دیارمان جناب اقای حاج سید رضا اذرگون اعلام میداریم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  بویراحمدی
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۷:۴۷:۳۶
  10

  محمود ارشدی فوق دیپلم داره. مردم را مسخره نکنید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  محمد قلي
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۲۵:۲۴
  11

  سلام ودرود بر دکتر ستار هدایتخواه درود بر هدایت امیر ی و فر وغ فرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  بام دنا | جستجوگر خبری هوشمند استان کهگیلویه وبویراحمد » نگاهی به انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج؛ «روشنفکر» و «پیشوا» در انتخابات چه نقش
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۲۶:۳۵
  12

  […] لینک منبع خبر در سایت اصلی […]

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۳۴:۲۹
  13

  داریوش جهانشاهی یکی از بهنرین کاشناسان شهر سازی و توانایی بلقوه ای در این راستا دارد وجوانان پا به عرثه بگذارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  رضا
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۳۵:۴۶
  14

  باسلام دقیقا تحلیل درست به جایی بود چون اقای فروغ فردکاردان است هم اقای امیری.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۳۹:۰۸
  15

  جهانشاهی پر تلاش و باتجربه جوان دیدگاهای نوع به روز وماها باید جوانان را به میدان بیاورییم و چهره شهرمان را جوان کنییم با حالی شهر ما نوپا هست اما چهره ای خیلی قدیمی از خود گوفته ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۴۳:۳۳
  16

  جهانشاهی جوان و با دیدگاه خوب روش نوع با تجربه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  سلام
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۴۶:۱۸
  17

  برادر من روشنفکر خیلی زرنگ تر از اونه که بخواه خودش و ۴۰ هزار حامی را قربانی هوس های شخصی بعضی افراد که برای مقاصد شخصی شورای شهر را دنبال می کنند نماید .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۴۷:۳۶
  18

  شهر نو پا اما انگار قدمت دوهزارساله دارد انقد چهره ساختاری بسیار نادرستی داره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۵۳:۰۶
  19

  من فقط به خانم ها رای میدم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۵۶:۱۱
  20

  جهانشاهی جوانی با تجربه کار بلد شناخته شده دور از قومی قبیله ای فقط همه دیدگاهش وتلاشش برای مردم این شهر و چهره زیبای این شهر ساختار و معرفی این استان به جهان امروزی با طبیعت بکر که وجود دارد جهت گردشگری و پتانسیلهای خوب بجا شهری با چهره ای نوع

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۵۸:۲۸
  21

  هدایت امیری، دکتر فروغی و مهندس اکبری تبار جایگاه خوبی بین مردم دارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  دانشجو
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۰:۲۳
  22

  فروغ فر اکبری تبار بای بای..فقط اردشیری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۱:۲۵
  23

  دکتر فروغی بیشترین ارباب رجوع را دارد که نشان دهنده نفوذ ایشان در شهرداری و شوراست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  دانشجو
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۱:۳۶
  24

  فروغ فر اکبری تبار بای بای..فقط اردشیری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۳:۲۶
  25

  تشکر و سپاس از کبنانیوز با مطالب کاملا علمی و دارای تحلیل کارشناسانه،البته شورای شهر یاسوج با توجه به قابلیت های این شهر نیاز به یک جوان دلسوز،علمی، باسواد واقتصاد دان و مسلط به جذب گردشگرو حفظ منابع طبیعی دارد که از نظر بنده مهندس داریوش جهانشاهی با رزومه ای که دارند میتوانند گزینه بسیار مناسبی برای برون رفت شورای شهر از بحرانهای بوجود آمده دارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۵:۴۹
  26

  ما مردم بویراحمد و دنا حمایت خود را از مهندس داریوش جهانشاهی اعلام مینماییم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۶:۳۳
  27

  تحلیل قشنگی بود.بنده هم معتقدم آقای فروغی برای انتخابات پیش رو وضعیت بهتری دارن.زیرا:
  ۱٫نفوذ خوبی در شهرداری دارند
  ۲٫پیگیر کارهای مردم هستند
  ۳٫فامیل به خوبی از ایشان حمایت میکنند
  ۴٫بین فرهنگیان جایگاه ویژه ای دارند
  ۵٫در تصمیمات شورا خیلی موثر هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  صفا
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۳۱:۰۱
  28

  آقای اکبری تبار جوان و با انگیزه است و در این چهار سال واقعا خوش درخشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۴۰:۱۸
  29

  فقط دکتر احمدی کیش ومهندس حسین راستا چون هم جسارت دارند هم رو راست بون کلک هستند فقط برای آبادانی شهر می کوشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  باغیرت
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۴۱:۴۶
  30

  فقط احمدی وراستا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  رضاحمیدی
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۰:۰۷:۵۶
  31

  باشناختی که ماازحسین راستاداریم میتونه یک شورای موفقی باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  روشنفکر
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۰:۴۰:۰۴
  32

  یا مهدی حاج مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  رفیق شفیق
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۱:۰۶:۳۵
  33

  فقط دکتر فرشاد نگین تاجی انصافا حقش بالاتر از اینهاست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  مارگون
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۱:۵۱:۱۷
  34

  اتفاقا فروغ فر در بین اقوام جایگاهی نداره اگر داشت سه تا از پسر عموهاش واس این دوره نمی آمدند. نشان از نداشتن جایگاه در بین فامیل است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۳:۱۴:۵۸
  35

  هدایت خواه کیه دیگه؟ همون که دو دور پشت سر هم باخت؟ ایندفه دار و دسته دکتر روشنفکر حکومت میکنن .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  تامرادی
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۴:۵۵:۰۶
  36

  دکتر روشنفکر به آقای علی رحم طاهری وآقای فروغ فر حمایت می کند درود بردکتر روشنفکر با این حمایت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۸:۴۳:۳۶
  37

  آن شا الله شورای این دفعه چهره های جدیدی را در پی خواهد داشت از جمله آقای ناصر معصومی فوق لیسانس مدیریت و پیشکسوت ورزش خدایی آدم فعال و با توان و شجاع می باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  شهروند
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۸:۲۱:۵۲
  38

  من فکر می کنم احمدی کیش در بین تمام کاندیدا از اقبال عمومی بیشتری برخوردار است . چون مردمی تر هستن و خاکی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۲:۳۷:۵۶
  39

  درود بر کربلایی ابراهیم پناهی رای جوانان به مرد عمل در شورا کربلایی ابراهیم پناهی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۲:۳۹:۳۷
  40

  فقط کربلایی ابراهیم پناهی شعار همه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  ایل محترم زیر تل و تل زالی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۲:۴۰:۵۵
  41

  فقط مرد جوان و مقتدر کربلایی ابراهیم پناهی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  جوانان و دانش آموزان
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۲:۴۱:۵۴
  42

  فقط کربلایی ابراهیم پناهی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  مهر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۰:۳۷:۴۴
  43

  با بررسی نگارش متن بالا به راحتی میتوان به خط دهی سایت وتبلیغ به قول نگارنده زیرجلکی برای برخی هارا دید.
  لطفا فکرنکنیدکه بامردم عادی وامی روبرو هستید و هرچه دوست دارید درحلق آنها میتوانید بریزید.
  عملکرد شورا برای همه روشن ورضایت مندی مردم از کسانی که واقعا وبرای مردم کارکرده اندمشخص است آینده قضاوت خواهد کردکه چه کسانی محبوبیت داشته اند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  مخاطب کبنا
  تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۰:۵۷:۵۱
  44

  با توجه به شناختی که از دکتر حداد مومنی داریم باتوجه به فعال رسانه ای.فرهنگی.اجتماعی متخصص ترافیک امیدواریم که به این مهم دست پیدا کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  خیر خواه
  تاریخ : ۲۶ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۰:۰۰:۱۹
  45

  با سلام اگه واقعا دنبال شخص کاری و مردمی میگردین به استاد موسی جاوید رای بدهید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  علی
  تاریخ : ۲۶ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۰:۰۱:۵۰
  46

  راستی چرا حرفی از جاوید نیست مرد عمل

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  کریم
  تاریخ : ۲۸ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۱:۰۳:۳۳
  47

  درودبرمهندسی کاراموزده که شهرمارااباد میکند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  رحیم
  تاریخ : ۲۸ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۱:۰۸:۲۱
  48

  درودبرمهندس جهانشایی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  علی آبادی
  تاریخ : ۲۸ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۱:۱۴:۰۶
  49

  ابراهیم کمتر سی خوت کامنت بنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  نازنین
  تاریخ : ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
  ساعت : ۲۱:۲۹:۱۴
  50

  به امید موفقیت روزافزون دکتر زمانی;فردی لایق و مقتدر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حسین
  تاریخ : ۲۲ بهمن ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۲:۳۲:۰۵
  51

  ای حرفو علی دهرابپور زده گفته ابراهیم کمتر کامنت بنه به کوری چشم حسود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۱:۲۱
  52

  همشهری
  مهندس حاج رضا آذرگون صلاحیت شورا را دارند اگر به فکر شهر خود هستید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهروند
  تاریخ : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۹:۵۳
  53

  با توجه به رزومه کاری بهترین گزینه مهندس داریوش جهانشاهی می باشد پس بیاییم درست انتخاب کنیم به امید پیروزی مهندس جهانشاهی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهروند
  تاریخ : ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۳:۱۹
  54

  درود بر مهندس داریوش جهانشاهی واقعا مرد عمل هستن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۸:۳۴
  55

  ددرود بر مهندس محسن مفتح

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷