کبنانیوز؛ کبناخبر | دیدار اعضای هیئت کشتی استان با مدیرکل ورزش (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۶ دی , ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۰ | کد خبر : 221023 |
 •   
  در اداره کل ورزش و جوانان صورت گرفت

  اعضای هیئت کشتی استان جهت رفع مشکلات این ورزش با مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد دیدار کردند.

  کبناخبر؛

  اعضای هیئت کشتی استان جهت رفع مشکلات این ورزش با مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد دیدار کردند.

  به گزارش کبنااسپورت از یاسوج، اعضای هیئت رئیسه و هیئت کشتی استان جهت رفع مشکلات کشتی با حضور در اداره کل ورزش وجوانان با سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش دیدار و به گفت‌وگو پرداختند.

  img_5085

  مدیرکل ورزش وجوانان در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به اعضای هیئت کشتی استان ،به کارگیری افکار خوب وسالم را در راستای ترویج وتوسعه ورزش قهرمانی ضروری دانست واظهار کرد:هیئتی که ورزش آن در کشور به عنوان یکی از قطب های مهم المپیک،جهانی وآسیایی است،قاعدتا” باید در سطح استان فعالیت بیشتر وخاصی نسبت به هیئت های دیگر داشته باشد.

  سید محمد تقی علوی افزود: من مطمئن هستم با داشتن این هیئت رئیسه قوی واین تشکیلات وبا یک برنامه ریزی خوب بتوانید در سطح کشور حرفی برای گفتن داشته باشید.

  img_5087

  علوی برگزاری مسابقات ،تشکیل اردوها واعزام ها را از مهمترین برنامه های هر هیئت ورزشی دانست وابراز داشت: از دیگر کارهای که در هیئت ها باید به جد پیگیری شود بحث استعدادیابی است وباید از همه امکانات و داشته های ورزشی استان جهت نهادینه شدن آن نهایت استفاده را برد.

  مدیرکل ورزش وجوانان استان با توصیه به حکمتی معاون ورزشی خود گفت: کشتی از جمله ورزش هایی است که باید در بحث استعداد یابی جزو رشته های اولویت دار باشد.

  img_5090

  سید محمد تقی علوی با بیان اینکه در سطح استان مربیان کشتی از دانش خوبی برخوردارند اما نیاز است که با علم دنیا به روز باشند ،تصریح کرد: این آمادگی را دارم تا با همکاری هیئت کشتی مازندران و دعوت از مربیان طراز اول کشوری (مازنی) در سطح استان کلاس های تئوری وعملی وبازآموزی در مرکز استان و شهرستانها جهت ارتقاء مربیان کشتی استان برگزار نمائیم.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه با کمترین صرف زمان و هزینه ها می توان در کشتی قهرمان پروری کرد،گفت:این ظرفیت را داریم با تشخیص هیئت کشتی استان وکارشناسان اداره کل ورزش یکی دو سفر ورزشی را برای اردوهای مشترک وایجاد انگیزه وکسب تجربه جهت کشتی گیران رده های سنی مختلف استان در شهرستان ساری مازندران بعهده بگیریم.

  سید محمد تقی علوی همچنین بر راه اند ازی کشتی بانوان تأکید کرد وگفت: واقعیت این است که اگر به ورزش بانوان توجهی نکنیم فردایمان خراب است.

  img_5081

  علوی در بخش دیگری از سخنان با بین اینکه من ماهانه عملکرد هیئت ها را جویا می شوم، گفت: آقای حکمتی هر ۱۵ روز یک بار عملکرد هیئت ها را به من خواهد داد وهیئت های که برنامه وعملکردی ارائه ندهند هیچ گونه هزینه ای دریافت نخواهند کرد.

  برپایه این گزارش،علی سلیمانی رئیس هیئت کشتی استان در ابتدای این جلسه با تشریح برنامه های خود طی چند ماه گذشته ومشکلات وکمبوداعتبارات کشتی صحبت کردند وهمچنین دیگر اعضای این هیئت از جمله پورمحمدی نایب رئیس هیئت ، حسینی ،نظری ،اسفندیاری و ابوالحسنی نظرات،مشکلات و پیشنهادات خود را با مدیرکل مطرح نمودند.

  img_5091

  از جمله موارد ومشکلاتی که در این جلسه بیشتر نمایان بود می توان به کمبود اعتبارات ریالی هیئت کشتی با توجه به هزینه های زیادی که طی چند ماه گذشته صورت گرفته وعدم پرداخت آن از سوی اداره کل ورزش وجوان استان و با توجه به قول هایی که مدیرکل سابق داده بودند،برگشت چک ها وقضایی شدن امور مالی کشتی استان وهیئت های شهرستان،کمبود شدید امکانات  و وسایل اولیه برگزاری مسابقات استانی از جمله دوربین فیلم برداری،سمعی وبصری ولب تاب وچابگر،عدم پرداخت حق الزحمه داوران طی سه سال گذشته و…….بود.

  هرچند در این جلسه مدیرکل ورزش وجوانان استان قول صد درصد در رفع مشکلات کشتی را ندادند اما این قول را به اعضای هیئت کشتی استان دادند که تمام تلاش خود را در برطرف نمودن این موارد بکار خواهد بست.

  img_5096 img_5097 img_5106 img_5108 img_5111 img_5120 img_5127 img_5129 img_5130 img_5131 img_5132 img_5134 img_5136 img_5137 img_5148

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
 • ۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  یا شاهزاده محمد
  تاریخ : ۱۶ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۲:۴۵:۰۵
  1

  با سلام، امیدوارم که دست مسوولین کشتی استان با تزریق پول به زودی باز شود و کشتی استان بتونه برنامه‌ریزی جهت پیشرفت هرچه بیشتر رو انجام دهد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  لکنه
  تاریخ : ۱۶ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۷:۳۹:۴۱
  2

  دوستان عزیز خسته نباشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  باغ ملک
  تاریخ : ۱۶ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۷:۴۵:۵۳
  3

  کمیته اموزش … دبیر …. کمیته داوران…… مالی و ریس هیت بوا ول بکن برو دنبال زندگیت که فردای شرمنده زن و بچه اتان نشید این روز تو ذهنتان باشد با اسم باغ ملک روزی فهمیدی من چه میگم فقط بگو ای کاش دوباره برگردم به سن جوانی تا جبران کنم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  رهگذر
  تاریخ : ۱۷ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۱:۲۶:۰۶
  4

  با سلام خدمت همه ی ورزش دوستان.میخواهم از واقعیتهای کشتی در استان بپویم بدون هیچ کم وزیاد وبعد شما نظر دهید،به نظر شما هر ورزش برای پیشرفت چهچیزایی لازن داره.مدیریتخوب.امکانات.استفاده از تجارب دیگر استانها ونیروی انسانی کافی ،ولی همه این امکانات رو اگه نداشته باشیم کوباندن آب در آونگ است..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  حمزه
  تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۰:۴۴:۳۳
  5

  درود بر سلیمانی‌بزرگمرد کشتی.امید است‌‌به‌کمک‌ ایشون کشتی استان دوباره به‌ روزای خوبش‌برگرده.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  خاکی
  تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۲:۵۴:۳۷
  6

  واقعا حیفه که از چنین هییت قوی و با برنامه ای حمایت مالی نمیشه امیدوارم اقای سلیمانی و تیمش بتونن کشتی استان رو دوباره احیا کنن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  سالار
  تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۲:۵۵:۵۱
  7

  به به هیت کشتی استان ماشالله با این هیت که در استان تکه !

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  کنترل نامحسوس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۴:۲۷:۳۱
  8

  سلام خدمت بزرگان کشتی استان که در هیات حضور دارن آقایان این مردان بزرگ کشتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  چماق
  تاریخ : ۰۶ بهمن ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۰:۵۵:۳۶
  9

  .. موجود ورزش استان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶