کبنانیوز؛ کبناخبر | فرماندار جدید لنده «بال» را شکست، امام جمعه گلایه کرد (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۵ آبان , ۱۳۹۵ | ۲۲:۲۲ | کد خبر : 211207 |
 •   
  معارفه فرماندار جدید لنده برگزار شد

  با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی آیین تودیع و معارفه فرمانداران لنده برگزار شد.

  کبناخبر؛

  با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی آیین تودیع و معارفه فرمانداران لنده برگزار شد.

  به گزارش کبنا، آیین تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان لنده با حضور معاون سیاسی امنیتی و معاون سیاسی انتخابات استاندار کهگیلویه وبویراحمد، مسئولان شهرستان لنده و جمعی از مردم این شهرستان در محل سالن خدیجه کبری شهرستان برگزار شد.

  در این مراسم محمد مرادی فرماندار سابق شهرستان لنده، امام جمعه شهرستان لنده، معاون سیاسی امنیتی استاندار و دارا کریمی نژاد فرماندار جدید شهرستان لنده به بیان نظرات، پیشنهادات و برنامه های آینده کاری خویش پرداختند.

  دارا کریمی نژاد متولد ۱۳۵۴ و دارای مدرک دکتری جامعه شناسی و از اساتید دانشگاه است.

  مشورتی با ائمه جمعه نشد

  به گزارش کبنا، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه لنده در آیین از روند انتصابات در استان کهگیلویه وبویراحمد و عدم مشورت با ائمه جمعه در سراسر استان گلایه کرد.

  محمودی اصل اظهارکرد: الگو قراردادن خدمت بی منت برای همه ما به عنوان یک اصل لاینفک در خدمت به مردم است.

  وی افزود: باید شیوه خدمت و مدیریت ما همانند سردار شهید کاظمی باشد که با عشق به ولایت و ملت به مردم خدمت می کرد.

  امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: همه ما که دارای وظایف مختلفی هستیم باید در قبال خدمت به مردم احساس تکلیف کنیم و شبانه روز در خدمت مردم باشیم.

  وی تاکیدکرد: عده ای شب و روز با زد وبندهای سیاسی به خاطر رسیدن به قدرت و اجرای برنامه های سیاسی خویش له له می زنند و التماس می کنند و به دنبال سهم خواهی هستند.

  محمودی اصل گفت: اگر احیاناً چنین افرادی در منصب و قدرت قرارگیرند باید شاهد نارضایتی های پی درپی مردم از آن و مجوعه تحت حمایت آن باشیم.

  امام جمعه لنده خطاب به مسئولان گفت: در جمهوری اسلامی نوع نگاه مردم به مسئولان خدمتگذاری برای مردم است و هرکس که بیشتر خدمت کند بیشتر مورد مقبول ملت است.

  وی خاطرنشان کرد: نباید اهداف حزبی و گروهی در خدمت به مردم مدنظر قرارگیرد بلکه باید کارهای برپایه عدالت تهیه و تنظیم گردند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: نباید خدمت به مردم جنبه شعاری به خود بگیرد بلکه باید با اقدام و عمل خویش خدمت به مردم را عینیت ببخشیم.

  وی تاکیدکرد: تا مادامی که مسئولان به دنبال خدمت به مردم هستند مورد مقبول و پذیرش مردم و روحانیون و ائمه جمعه سراسر کشور هستند.

  امام جمعه لنده گفت: یک مدیر با برنامه و مدبر می تواند با شناخت چالش ها و آسیب ها و مشکلات مردم، تصمیم سازی و تصمیم گیری درستی برای پیشرفت شهرستان داشته باشد.

  وی خاطر نشان کرد: شهرستان لنده دارای پتاسیل ها و ظرفیت های عظیمی است که نیازمند عزم  راسخ مسئولان این شهرستان برای شکوفایی است.

  امام جمعه لنده از روند انتصابات در استان کهگیلویه وبویراحمد و عدم مشورت با ائمه جمعه در سراسر استان گلایه کرد.

  وی در پایان از زحمات محمد مرادی فرماندار سابق و برای دارا کریمی نژاد فرماندار جدید شهرستان لنده آرزوی موفقیت کرد.

  بالم را شکستم بال دیگران را هم می شکنم

  دارا کریمی نژاد فرماندار جدید شهرستان لنده در آیین معارفه خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به خصوص سردار شهید جانمحمد کریمی اظهارکرد: لنده به معنای عمیق است که نشان دهنده عمق عطوفت و مهربانی مردم است و جای جای این شهرستان نماد فرهنگ و علم اندوزی است.

  وی افزود: شترسنگی منقش در کوه لنده نمادی از استقامت و پایمردی این مردم است که در تمام سختی ها یاور نظام بوده و خواهند بود.

  فرماندار جدید شهرستان لنده تصریح کرد: اولین برنامه کاری ما در سطح شهرستان لنده ساخت تندیس سردار سپاه اسلام شهید جانمحمد کریمی در ورودی شهرلنده است تا همه بدانند که این سردار عاشورایی که بود و چه حماسه ای خلق کرد.

  وی تاکیدکرد: پتروس شخصیتی خیالی است که واقعیت و کذب بدون آن هنوز چندان ملموس نیست ولی حماسه و فداکاری فرزندان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس نمونه ای بارز از مقاومت و مردانگی است.

  کریمی نژاد خاطرنشان کرد: در مدارس ما باید از حماسه پدخندق و نقش آفرینی سردار شهید جانمحمد کریمی سخن گفت و این شخصیت کم نظیر را به فرزندان این دیار به عنوان الگو معرفی کرد.

  فرماندار لنده در ادامه گفت:نیامده ام تا فرمانبردارباشم بلکه آمده ام تا برای مردمی که بیش از ۳۰ سال است آنان را می شناسم خدمت کنیم و هموراه به این خدمت افتخار کنم.

  وی تاکیدکرد: باتوجه به سوابق خدمتی و تخصصی که دارم با پروژه ها و طرح ها آشنایی کامل دارم و به یاری مسئولان برنامه های خوبی برای پیشرفت و توسعه این شهرستان خواهیم داشت.

  وی ضمن قدردانی از نیروی های امنیتی و اطلاعاتی گفت: زیربنای توسعه هرجامعه ای برمبنای امنیت پایه گذاری می شود و در ۱۵ماهی که در خدمت نیروی های امنیت و اطلاعاتی بوده ام شاهد اقتدار و صلابت این نیروها و گمنامی خدمت آنان بوده ام.

  فرماندار لنده خطاب به گروه های سیاسی گفت: بنده فرماندار همه مردم با همه سلایق و گرایشات سیاسی هستم و فریاد و اعتراضات شما را برای مطالبات به حق خویش از طریق فضای مجازی رصد کرده و مهمترین اولیت کاری ام پیگیری آنان است.

  کریمی نژاد خاطرنشان کرد: بال و پر پرواز خویش را می شکنم تا مدیران پروازی نیز برای تکلیف خویش را بدانند و نسبت به استقرار در شهرستان اقدام کنند.

  وی گفت: خدمت به مردم این شهرستان به عنوان دیار اولین ها هموراه باعث افتخار است چرا که این شهرستان مهد علم و فرهنگ و ادب است.

  فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: ما معدن زیادی در این شهرستان داریم که برخی از آنان برروی زمین هستند که همان سرمایه های انسانی هستند و مابقی معادن غنی موجود در زیرزمین هستند که نیازمند استخراج هستند.

  وی گفت: برای نام و نان نیامده ام بلکه آمده ام تا به مردمی خدمت کنم که سابقه ای درخشان در تربیت و پرورش نیروهای با استعداد در سطوح مختلف ملی دارند.

  کریمی نژاد تاکیدکرد: در زمینه  ظرفیت های گردشگردی این شهرستان نیازمند همت بالای مسئولان هستیم تا با معرفی ظرفیت های بکر طبیعی این شهرستان زمینه جذب گردشگر را فراهم کنیم.

  lende-1 lende-2 lende-3 lende-4 lende-5 lende-6 lende-7 lende-8 lende-9 lende-10 lende-11 lende-12 lende-13 lende-14 lende-15 lende-16 lende-17 lende-18 lende-19 lende-20 lende-21

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۱۱ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ناشناس
  تاریخ : ۲۵ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۲۲:۳۳:۵۹
  1

  … هافقط گلایه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۵ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۲۳:۳۲:۲۷
  2

  ایشان دکترا ندارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۲:۵۸
  3

  حق دکتر بیش از این بود ولی منطقیان ولاهوتی هردو در دهدشت اصلاح طلب هستند فکر اینها از دهدشت فراتر نرفته زیرا منطقیان برای باند بازی طایفه ای مفید است نه برای سیاست . منطقیان فقط از ریشسفیدان طایفه ای ومنطقه ای خط می گیرد وتا طایفه گری در کهگیلویه بزرگ هست دهدشت عقب است .ای کاش بهرام تاجگردون تورا بلند نمی کرد که دهدشت را دارید به عقب می رانید .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  ااااااااا
  تاریخ : ۲۶ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۰۳:۱۳
  4

  جناب کریمی نژاد این دوره طرفدار موحد بود اصلاح طلب اصیل نیست.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  قلی محمد
  تاریخ : ۲۶ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۹:۳۹:۳۵
  5

  دو صد گفته را نیم کردار نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۵:۱۵:۴۶
  6

  فکر شود ایشون دکتری ندارند شاید این بهانه ای باشد که هر هفته ۲ یا ۳ روزی خارج از شهرستان باشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  ۱
  تاریخ : ۲۶ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۵:۵۴:۳۹
  7

  شتر در خواب بیند پنبه دانه…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۰۷:۰۰:۴۴
  8

  همون طوری که رزمنده ای…ه کسی که متولد۵۴رزمنده نبود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۳:۰۵:۴۹
  9

  اگرآقای فرمانداری که حرف ازقدرت جسارش میزنندتوانست آثارنیروهای بجای مانده ازدولت قبل راکه آقای مرادی نتوانست ازصحنه خارجشون کند را بردارد پس مامیتوانیم به دو چیز پی ببریم اول اینکه ایشان اصلاح طلب ناب هستند ومحافظه کارنیست دوما قدرت جسارت بالایی دارند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۷ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۱۳:۰۷:۲۰
  10

  اگرآقای فرمانداری که حرف ازقدرت جسارش میزنندتوانست آثارنیروهای بجای مانده ازدولت قبل راکه آقای مرادی نتوانست ازصحنه خارجشون کند را بردارد پس مامیتوانیم به دو چیز پی ببریم اول اینکه ایشان اصلاح طلب ناب هستند ومحافظه کارنیست دوما قدرت جسارت بالایی دارند.
  درغیر اینصورت کشکه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ آبان ۱۳۹۵
  ساعت : ۲۰:۰۳:۵۲
  11

  .. به هدفش رسیدبه خاطرهمین پست به هردری زد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷