کبنانیوز؛ کبناخبر | اصولگرایان «بویراحمد» به اصول خودشان هم وفادار نماندند

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۱ | کد خبر : 146835 |
 •   
  تحلیلی بر اتفاقات جریان اصولگرایان بویراحمد

  حالا باید به «زارعی» و «دهراب‌پور» حق داد که خود را از این گروه جدا کرده اند و حالا باید باور کرد حرف هایی که در مود خودخواهی بعضی ها در این جریان در گذشته می‌گفتند و می‌گویند.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  محمد موسوی

  اصولگرایی مطابق تعاریف پایبندی به اصول و ارزش های اسلام و انقلاب است ولی در واقعیت به نظر می رسد اصولگرایی چیزی جزء تشکیلاتی سیاسی حول محور قدرت نیست و وقتی هم از اصول مایه می گذارند و خود را اصولگرا و دیگران فلان و بهمان می خوانند  صرفا برای تخریب گروه مقابل است. انها وقتی پای قدرت به میان می‌آید نه تنها  گروه مقابل را تخریب می‌کنند که به دوستان خودشان هم رحم نمی‌کنند. برای اثبات ادعای بالا بررسی عملکرد اصولگرایان بویراحمد به تنهایی کفایت می‌کند. در بازی دور از اخلاق اصولگرایان بویراحمد بیش از هر اصل اسلامی و اخلاقی انچه نادیده گرفته شد بازی با ابروی «مومن» بود. BOYER-ESOLGRAIAN
  اصولگرایان بویراحمد و بویژه تصمیم گیرندگان آنها به راحتی با ابروی هم مسلکان خود بازی کردند و یکی بعد از دیگری دوستانشان را در این ماراتن ناتمام که احتمالا تا بعد از انتخابات ادامه خواهد داشت قربانی بداخلاقی‌ها کردند.
  این بداخلاقی‌ها هم هرگز شکل و سیاق سیاسی نداشتند و بیشتر نتیجه‌ی مسائل قومی و عقده‌های شخصی بودند.
  در معرفی آخرین گزینه‌ی این طیف یعنی «حبیب‌الله پیشوا» از همان اول حرف و حدیث های زیادی بود و این گزینه ایراداتی هم داشت اما سوال ان است که اگر این ایرادات وجود داشت چرا قبل از معرفی اعمال نشد؟ و یا چرا نیروهایی که میثاق نامه را امضاء کردند به میثاق شان پایبند نماندند؟ و یا همان  ها از جمله اقای هدایتخواه که تا حدودی خبر از نظر مسعود حسینی داشت اجازه داد که این گزینه معرفی شود و حتی پای نامه را امضاء کردند؟
  در روزهای اینده باید منتظر ماند و دید که انحصار طلبان این جریان که نمی‌خواهند کسی غیر خودشان باشد چه تصمیمی خواهند گرفت و یا باز هم باید منتظر یک قربانی جدید باشیم؟
  در بازی خارج از عرف و اخلاق اصولگرایان بویراحمد و دنا نه تنها با اعتبار گزینه‌ها  از جمله پیشوا که از ثابت قدم‌ترین و با نفوذترین اصولگرایان استان می‌‎باشد، بازی شد که حرمت اعضای شورای حکمیت که دو تن از آنها روحانی بودند نیز نگه داشته نشد.
  جالب نقش آفرینی یکی از این اعضا یعنی شیخ صفدر پناهی بود که از هر امکانات و فرصتی استفاده کرد تا هم خود را مطرح کند و هم اردوگاه در هم ریخته ی اصولگرایی را نجات دهد. اما مسعود حسینی و نزدیکانش به او هم رحم نکردند و حالا گفته می‌شود پناهی به کهیگلویه رفته است تا احتمال قوی اصولگرایی در کهگیلویه را به سرنوشت اصولگرایی در بویراحمد مبتلا کند.
  اتفاقات اخیر و انصراف پیشوا در زیر فشار طیف حسینی و خلقی پور از ابتدا قابل پیش بینی بود. اگر چه این انصراف نوعی هزینه کردن اعتبار سیاسی پیشوا بود اما او اصطلاحا باز عاقلی کرد و خود را کنار کشید. پیشوا گفته است در خط اصولگرایی خواهد ماند اما بعید است دیگر چون سابق پای رفتارهای این گروه بماند و دلخوری اش همیشه ادامه خواهد داشت.
  اصولگرایان باز هم اعلام کرده اند گزینه معرفی خواهند کرد حالا آنها چند مهره سوخته چون خلقی پور، پیوند، جانی پور و پیشوا دارند و چند مهره که پشت پرده ی سهم خواهی بوده اند و دنبال مدیریت فضا به نفع خود هستند و چند مهره بی سر وصدا و دارای پایگاه مردمی که انها هم مخالفت سهم خواهان را در پیش رو دارند.
  اصولگرایان باز هم سراغ «هدایتخواه» خواهند رفت و باز هم التماس خواهند کرد اما استاد در اول هفته در دهدشت گفته بود کاندیدای مجلس زیادند و دنبال کار فرهنگی هستم و بسیار بعید است که او بیاید.
  مسعود حسینی پشت پرده اکثر اتفاقات ناخوشایند اصولگرایان بوده است وبرخی گمانه ها نشانگر احتمال کاندیداتوری خود اوست ولی او حالا در بین دوستان خود نیز جایگاه قبلی را ندارد و دلخوری ها از او بسیار است. ولی حسینی معرفی شود جای تعجب ندارد.
  اما محتمل ترین گزینه برای معرفی در روزهای اینده محمدرضا نیکبخت است او حد و  وسط است و چون اساسا سیاسی نیست احتمال معرفی اش زیاد است اما بعید است تا اخر مورد حمایت باشد و بعید است در نهایت هم بتواند رای خوبی بیاورد نیکبخت حتی از عهده یک سخنرانی ساده بر نمی‌آید.
  خرامین و مسعودی اصل دو دانشگاهی این طیف هستند  که مدت‌هاست نسبت به اتفاقات در این جریان سکوت پیشه کرده‌اند. اما هر احتمالی هم وجود دارد یقینا اگر اجماع کامل صورت گیرد آنها بدشان نمی‌آید وارد صحنه شوند ولی بعید است که اجازه دهند چون گزینه‌های قبلی بازی داده شوند. خرامین بعد از هدایتخواه بهترین شرایط رای اوری در این طیف را دارد. معرفی خرامین می‌تواند تا حدی به بازگشت اعتبار این گروه کمک کند. خرامین بر خلاف دیگر چهره‌ها از «پیشوا» حمایت کرد و پشت او را خالی نکرد.
  حالا باید به «زارعی» و «دهراب‌پور» حق داد که خود را از این گروه جدا کرده اند و حالا باید باور کرد حرف هایی که در مود خودخواهی بعضی ها در این جریان در گذشته می‌گفتند و می‌گویند.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۴۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ایل اقا
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۳:۴۶
  1

  دکتر نیکبخت ساعتها میتونه انگلیسی سخنرانی کنه همونطور که امسال تو همایش خون بین المللی که میزبان شهر یاسوج بود جلوی پژشکان دنیا انگلیسی صحبت کرد ونگذاشت آبروی مردم استان ازبین برود فارسی صحبت کردن براش سهل است. درضمن جناب دکتر نیکبخت علاوه بر اصولگرایان دربین اصلاح طلبان هم محبوبیت دارد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 14

  جليل
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۵۳:۱۲
  2

  این قلم شما قلم تفرقه است ،ولی کور خوندی!!!!!!!!!یقین دارم هر کس رو معرفی کنن ،،شما همین خط تفرقه و نفاق را دنبال خواهی کرد!!!!!!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 6

  منصف
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۵۸:۱۲
  3

  شما به فکر جریان خودت باش،،ونیازی نیست برای اصولگرایان اشک تمساح بریزی!!!!!!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 6

  دلسوز بویراحمد ودنا
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۰۴:۵۲
  4

  جنابعالی فکر کنم هنوز معنی سخنرانی راهم نمیدونی برادر.دکتر نیکبخت شخصی سخنور با سیاست وبادرایت میباشد در شرایط فعلی تنها شخصی میتونه بویراحمد ودنا رانجات دهد شخص دکتر است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۱۷:۴۳
  5

  اقای زارعی همواره اعتدالی بوده اند و از امثال حسینی و هدایت خواه همیشه دوری میکنن

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 17

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۱۸:۱۰
  6

  درود بر زارعی و دهراب پور

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 15

  سفلی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۱۸:۳۸
  7

  درود برحاج پیشوا و درود بر دکتر خرامین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 6

  دشمن زیاری
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۲۵:۴۹
  8

  اتفاقا خرامین هیچ حمایتی حتی در ظاهر هم از آقای پیشوا نکرد.
  ایشون با فشار خبرب که از جانب ایشان به عنوان حمایت از پیشوا هم بود رو از روی خروجی سایت برداشت،چون واقعا نمیخواست حمایت کنه،برعکس نظر نگارنده خود آقای پیشوا میدونن افراد چگونه در موردشون بحث کردند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  استانداری
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۲۷:۵۲
  9

  رفتن مظاهری مدیرکل کار از یاسوج به تهران قطعی شدخداحافظ مظاهری و سلام ارمغانی فر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  محمدی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۳۲:۲۰
  10

  آقای موسوی همیشه تو متن هات و مقاله هات دنبال حمایت و جا انداختن دکتر خرامین بودی و هستی، ولی یقین بدان که چنین چیری محاله که ایشون از جانب مجموعه اصولگرایان حمایت بشه،چون ایشون چهار سال پیش امتحانش رو پس داد و فعلا نمیتونه گزینه مجموعه باشه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۴۶:۴۵
  11

  دکتر خرامین و دکتر مسعودی اصل هیچ نیازی به حضور در انتخابات ندارند.

  پیش از این هم و بعد از عدم پذبرفتن دکتر هدایت خواه برای حضور در انتخابات،شورای حکمیت و مجموعه اصولگرایان سراغ یکی از این دو نفر (دکتر مسعودی اصل) رفتن که به عنوان گزینه نهایی بیاد در صحنه انتخابات،ولی خود ایشون نپذیرفتن.
  همه مجموعه اصولگرایی هم این رو میدونن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  اصولگرا
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۵۰:۰۳
  12

  فقط حاج خرسندیان
  تنها گزینه مناسب جریان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  سفلی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۰۲:۰۰
  13

  نه جناب آقای دکتر خرامین و نه جناب آقای دکتر مسعودی اصل هیچ تمایلی به حضور در انتخابات ندارند، دکتر خرامین در حال حاضر یک فرد علمی پژوهشی،عضو هیئت علمی و دانشگاهی هستند و دکتر مسعودی اصل هم در حال حاضر صاحب جایگاه ملی و دارای ارتباطات و نفوذ در مرکز هستند.
  البته با توجه به سوابق متعدد ملی ایشون و همچنین شناخت زیاد ایشون از فضا و روابط حاکم بر مجلس و دولت ها،افرادی مانند ایشون باید نماینده مردم باشند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۰۹:۴۳
  14

  باید به محمدرحیم دهراب پور آفرین گفت که خوب اینها را شناخته بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 19

  سروش
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۲۴:۰۵
  15

  شما بروید خودتان جمع کنید کاری به اصولگراها نداشته باشید ما تکلیف خود را بهتر بلدیم
  ما تا حاج حسینی و دکتر هدابتخواه و دکتر خلقی پور را داربم نیاز به دایه نداریم .
  اگه “حاج حسینی ساربونه بلده شترهاشو کجا بخوابونه ” گزینه اصولگراهای اصلاح طلب فقط و فقط دکتر نیکبخته . همه هم حمابت خواهند کرد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 9

  عسککر
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۳۵:۱۹
  16

  بله عزیزان قصه ی شکست ها و تحقیر نخبه ها توسط …ها همچنان ادامه دارد به پیشوا انگ دهدشتی و سفلی زد تا ببینیم قربانیان بعدی طعنه های .کدام نخبه ی دیگر است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۱۷:۲۹
  17

  بعد از هدایتخواه به ترتیب افراد زیر بیشترین رای رو دارند

  مسعودی اصل
  پیشوا
  خرامین
  حسینی
  جانی پور
  خلقی پور

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 11

  گرمسیری ساکن بویراحمد
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۵۷:۱۳
  18

  حاج زارع اصولگرا نیست…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۶:۱۰:۵۱
  19

  معلوم هست که خیلی بی سواد و پرتی برادر …. تو هم از نوشته هات معلوم هست یک منفعت طلب بیشتر نیستی …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۶:۲۵:۰۳
  20

  خرامین و مسعودی اگه طیف دانشگاه باشن دکتر نیکبخت که در تمام ده سال قبل مسئولیت ریاست بر دانشگاه های علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویرحمد و کاشان و استان کرمانشاه رو داشتن حتماً متن و کانون دانشگاه هستن …..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۶:۲۷:۱۹
  21

  دکتر محمدرضا نیکبخت، استاد دانشگاه، از نیروهای قوی و عملگرای طیف جناح راست هستن که روح سرخورده و تحقیر شده ی امروز بویراحمد تشنه حضور ایشون برای اعاده حیثیت از حق و حقوق لگدمال شده ای است که در چهار سال گذشته با یک اشتباه به آن دچار شده ایم…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۷:۱۴:۴۲
  22

  خیلی متن مسخره و مهندسی شده ای است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  داریوش حسن زاده
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۷:۵۶:۴۰
  23

  باید پذیرفت که اصول گرایان هر کسی حتی هدایتخواه رو هم بیارن هیچ چیزی تو کیسه نمیکنند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 12

  امید
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۴۶:۴۲
  24

  خاک بر سر جریان اصولگرا ک بازیچه دست افراد بی سوادی چون حسینی شده،قطعا بدنبال حضور خودشه و اصولگرایی رو ب ورطه نابودی خواهد کشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  کوه باعظمت دنا
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۵۷:۰۸
  25

  روی صحبتم با آقای محمد موسوی نگارنده این مقاله هست،آخه بچه جون تو میگی سخنرانی ساده را دکتر نیکبخت بلد نیست میفهمی سخنرانی یعنی چی؟ بلد نیستی درست حرف زدنو بعد میایی مقاله مینویسی، جناب دکتر نیکبخت جزو چهره های علمی ماندگار تاریخ ایران هست،بیش از چهارهزار ساعت سخنرانی در بین دانشجویان سراسر کشور دارند،ایشان مدیری توانمند وسخنرانی بی همتاست که به زبانهای انگلیسی و فارسی و عربی و همچنین به گویش زیبای لری تسلط کامل دارند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 4

  دانشجو
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۱۶:۳۸
  26

  نیکبخت کسی است که در همایشهای روسای دانشگاهها در داخل وخارج کشور به عنوان سخنگو همواره سخنرانیهای علمی داشته کسی است دانشگاه گلاسکوی انگلستان تقاضای پذیرشش را داشت ولی می گفت من باید فقط به مردم ایل ودیار خودم خدمت کنم کسی است درزمان آزمون اعزام به خار ج فقط سه نفر در سطح کشور دانشگاههای انگلستان پذیرش داشت تونست با نمره ومصاحبه ی عالی پذیرش شود اهل سخنرانی دروغپردازی به خاطر مال مقام دنیا کلاه سر م ردم گذاشتن نیست کسی است که آبرو وعزت همه مردم براش مهمه همچنانکه الان اکثر طوایف فارغ هر خط وجناحی اعلام حمایتش می کنند بزرگواری که صحبت از سواد وسخنرانی کرده فقط خودشو زحمت داده یه چیزی نوشته که بگه من هم هستم وربداند سواد ایشان از این سوادها مدرکهای باد آورده امروزی که هرکسی ادعایش را دارد نیست ایشون را اهل علم می شناسه ومی تونه درموردش اظهار نظر کنه نه ….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مهدی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۲۱:۴۳
  27

  فقط رجایی نسب

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عسکری
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۰۱:۲۸
  28

  بعد از انگ سفلایی و دهدشتی به حاج پیشوا بهترین گزینه حاج روشنفکر است.دهدشتی ها .گرمسیری ها .سفلی ای ها بیایید پاسخ دندان شکن به مهره های سوخته دهید…..روشنفکرررررررر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  غیربومی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۴۹:۱۵
  29

  چ دیدگاه عجیبی!!!!! مشخص است یا اصول سخنرانی را نمیدانید یا صحبت های دکتر نیکبخت رو تاحالا گوش ندادید یا هم تعصبی قصدتخریب دارید !!! رئیس دانشگاه علوم پزشکی یکی از افرادیه که حتما بایدمسلط به گفتار و سخن باشه، دکتر نیکبخت ۱۶ساله رییس چندین دانشگاه علوم پزشکی بوده و دربین حساس ترین جوهای دانشجویی . سیاسی. حکومتی که نقطه گیرترین افراد هستن سخنرانی کردن. ایشون هم انگلیسی هم فارسی مسلط هستن. کاش صداوسیما مناظره میذاشت تا توانایی افرادمشخص بشه هم توسخن هم توعمل

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بويري
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۱:۳۸:۵۷
  30

  جناب موسوی از قدیم گفتن آنکه به ما ….. کلاغ دم بریده بود . شاعر گفته
  مه فشاند نورو و …. عو عو کند…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۷:۲۲:۰۰
  31

  نیکبخت حداکثر پنج هزار رای بیشتر ندارد هم از چپ پست گرفته هم از راست کار به محرومان واشتغال …….ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  استاد دانشگاه
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۷:۵۴:۵۲
  32

  هیچ کس جز دکتر خرامین، نجات دهنده طیف اصولگرایی نخواهد بود. نجابت،درستکاری،سیاست دینی،دانشمندی توانا و…. و کسانی که عدم سیاسی بودن دکتر خرامین را مطرح می کنند بدنبال سیاست غرب و دغل بازی و دروغ گویی در سیاست هستندو بالاخص معامله گری. که اینها شاخصه های اصلی ساست غرب است و مطمئنا فرد با اخلاقی مثل ایشان عاری از همه اینهاست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دلسوز
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۰۸:۵۲
  33

  دوستان عزیزی که همش درباره ارزشهای دهرابپور و بصیرت عجیب ایشان سخن میرانند، ما که میدونیم ایشان دنبال رقابت انتخاباتی نیست، چرا ایشون رو اذیت میکنید، بابا، این آدم، خوبه و دلسوزه و سالمه و یه عزت و آبرویی بین مردم داره و خوشنام هم هست، ولی شما اطرافیانش مخصوصاً اخویاش چرا هم خودشو و هم مردمو رها نمیکنید. اگه میخواد کاندید بشه خب یا علی بیاد وسط و خودش رو، رونمایی کنه، اگر هم نمیخواد، ول کنه دیگه، همش دنبال بی آبرویی دیگران بودن، دور از ایمان و مروته، هی میگن، ایشون رو نشناختین، هی حق گردن فلانی و بهمانی داره، هی میگن همه بهش خیانت کردن، اگه برای خدا کار کردید که قبول باشه ولی اینطوری آدم تو نیاتتون هم شک میکنه، بخدا این نشد دینداری، نشد اخلاق، یه ذره هم فکر کنید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بابکان زنده باد…….ایلم بابکانی …..نیکبخت مردی ازنوادگان مادری بابکانی
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۲۸:۵۳
  34

  بنام خدایی که قلم یاددادتاراه درست اندیشیدن رابیاموزد…..دوستان چنانچه نیکبخت رانمیشناسیدبی گداربه آب نزنیدنیکبخت چهره علمی وپژوهشی که دارای مقاله های متعددعلمی وپژوهشی ودارای اصالت بالقوه مدیریتی درتمام نقاط ایران اسلامی میباشدفردی که ۱۶سال به طورمداوم دراستانهای کهگیلویه وبویراحمدوکاشان وکرمانشاه برکرسی مدیرکلی علوم پزشکی بوده وسخنوری بودکه اکثرنمازجمعه های کرمانشاه سخنران بوده وبه دفاع ازاسلام آرمانهای شهدا ودستاوردهای انقلاب وبحث های علمی می پرداخت وایشان رابنام بزرگمردبویراحمدبراادران وخواهران ولایتی کرمانشاه میشناختندچرابدون توجه به فردای قیامت خودکورکورانه قضاوت میکنیدواین رابدانید نیکبخت فردی است که ریشه از خاندانی میباشدکه سخنوری لقب آنهابوده است واین شجاعت وباهوشی را ازپدرانشان به ارث برده است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فتاحی
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۳۱:۱۱
  35

  تمام تلاشت برای تخریب همین بود؟خیلی زور زدی یه چیزی بنویسی ویک سری افراد از حسینی تا نیکبخت را تخریب کنی اما سیاست یعنی همین کارها مقاله خودت یعنی تخریب همه کسانی که توقبولشان نداری .یعنی اصل همان چیزی که زیر سوال بردی خودت بهش در عمل اعتقاد داری .برای مطرح شدن امت خوب بود فقط همین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بابکان زنده باد…….ایلم بابکانی …..نیکبخت مردی ازنوادگان مادری بابکانی
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۳۴:۵۰
  36

  بدانیدنیکبخت به چندزبان دنیا مسلط هست بطوریکه چندین باربه زبان انگلیسی درهمایشهای علمی وپژوهشی مقاله ارائه داده است ……ایشان به اروپا رفت وتحصیل نمودولی طاقت دوری مردم دنا وبویراحمدنداشت ودراولین پرواز آمد درکناررودبشاروعشق خدمت بی منت ایشان راوادارنمود که پایه های پل بشارراستوارنمایدوسرافرازی دنا را برای همیشه ماندگارنماید ودرختان بلوط همیشه با قامت طاقت فرسای خودسبز بمانند ومردمش باکمک خودشان نام یاسوج را درشناسنامه بهارستان ماندگارنمایند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مردی ازنوادگان مادری بابکانی
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۴۰:۱۳
  37

  بابکانی افتخارمیکند چون فردی ازنوادگانش نیکبخت قهرمان است ……..نیکبخت سخنوری است که سخنرانیهایش دربین جامعه دانشگاهی بیش از ۵۰۰۰هزارجلسه سخنرانی میباشد…دارای صدها مقاله به زبان انگلیسی میباشد…..بالغ برصدسخنرانی به زبانهای رایج دنیا میباشد……فردی که مستقیم ازدولت بودجه جهت علوم پزشکی استان جذب نمود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۴۷:۰۸
  38

  درود و هزار درود بر محمد موسوی که حرف دل ما را زدی .دقیقا اون چیزی که حاج دهراب پور بیان میکردن دقیقارهمین حرفاست .درکد بر حاج دهراب پور که واقعا مظلوم واقع شده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۰۵:۴۰
  39

  من هیچ اعتقادی به نیکبخت ندارم ولی شانس نیکبخت همینجا خوابیده که دست به دامن مسعود حسینی شده .ضمنا اقای موسوی بسیار عالی و دقیق مطالب رو جمع کرده .و مطمین باشین کارای حسینی و هدایتخواه فقط به نفع زارع و حاج دهراب پور میباشند .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۰۸:۴۹
  40

  جناب موسوی هر چند زیبا و نیک نوشته ای اما بانفوذترین و موثرترین اصولگرا حاج دهراب پور میباشند .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  ده برافتاب
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۱۰:۳۰
  41

  حاج دهراب پور سال ۷۴ مسعود حسبنی رو شناخت .سما ها حالا فهمیدن که ایشون کیه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 10

  فرشید
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۵۰:۲۷
  42

  جناب آقای محمد موسوی که البته از این اسم و فامیلی چنین استنباط میشود که مستعار است و شما آنقدر جسارت ندارید که مشخصات واقعی خودتون رو بنویسید با این پیشگفت خداوکیلی از …… قول چه وعده و وعید خیالی و سرخرمنی گرفتی تا این مطالب آبکی و بی اساس و واهی رو قلم بزنی خرامینی که شاید توانمندی هایش در حد مدیریت یک واحد جزء در گوشه پرت یک اداره هم نباشد از طرفی شما در مورد دکتر نیکبخت چه میدانید؟؟؟ دکتر نیکبخت از هر حیث استاد مسلم و بی چون و چرای همه این گزینه های دست چندم هست. توان علمی بی نظیر، شجاعت، بی باکی و جسارت مثال زدنی، بی نیازی مطلق به مال و ثروت و امورات دنیوی ، اشتهار ملی و… لازم به ذکر است بزرگانی چون حاج حسینی و استاد هدایت خواه افرادی اهل نارو زدن و عوامفریبی و بازی های سخیف سیاسی نیستند در پایان متذکر میشوم از خدا بترسید و بس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۵۳:۵۳
  43

  نویسنده مقاله یا دکتر نیکبخت را نمی شناسد یا خیلی .. است چطور یک استاد دانشگاه توان سخنرانی ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۵:۳۸
  44

  مسعود حسینی پشت پرده اکثر اتفاقات ناخوشایند اصولگرایان بوده است و دلخوری ها از او بسیار است و حتی در بین دوستان خود نیز جایگاه قبلی را ندارد
  حالا باید به «زارعی» و «دهراب‌پور» حق داد که خود را از این گروه جدا کرده اند و حالا باید باور کرد حرف هایی که در مود خودخواهی بعضی ها در این جریان در گذشته می‌گفتند و می‌گویند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  رضایی
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۰۲:۰۰
  45

  بهترین گزینه دکتر مسعودی می تواند باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مهران پور
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۰۳:۵۰
  46

  قدرت رای اوری دکتر مسعودی فوق العاده است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خخخخ
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۷:۴۳:۰۴
  47

  باید یه انتخابات سوری در منطقه دشتروم انجام. داد ببینیم نیکبخت چند مرده حلاجه اینقدر نیکبخت بنده خدارو علم نکید ۲۰۰رای بیشتر نمیاره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  جوابیه به فرشید:لطفا همه بخوانید
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۹:۱۷:۵۰
  48

  عزیز دلم با تمام احترامی ک برای آقای نیکبخت وجود داره باید خدمتت عرض کنم اونکه ضغیف بود در دوران ریاستش همین دکتر نیکبخت بود،کسی ک دارایی حال حاضرشو مدیون دادن امتیاز داروخانه شبانه روزی ب خودشه،کسی ک حتی یک جمله نمیتونه به درستی فارسی حرف بزنه،و اگر میبینید انگلیسی حرف میزنه باید عرض کنم خدمتت ک جایی ک ماهی نباشه قورباغه سپه سالار میشه،وقتی کسی از شماها ندونید چی میگه بایدم بگید انگلیسی حرف میزنه،برید ببینید نظر یک انگلیسی دان درمورد نحوه حرف زدنش چیه
  ۲-دکتر خرامین به جد و معنای واقعی زنده کننده و مسیحای دانشگاه پیام نور بوده و نامش تا ابد و تا جایی ک این دانشگاه هست میدرخشه چون از جون مایه گذاشت برای استان،کسی ک یکی از شایسته ترین مدیران تاریخ استانه،،کسی ک توی استانش موند و خاک این استان رو خورد نه مثل آقای دکتر نیکبخت ک بعد از ده سال برکشته و ادعای دلسوزی برای استان رو میکنه
  اونی ک خیلی پولداره و معمولا توانایی .. دکتر نیکبخته وگرنه دکتر خرامین ک بخاطر پاک بودنش از این پولها نداره بده کسی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۳۱:۴۴
  49

  من ۳۰ ساله که این مسائل رو میبینم و تعقیب میکنم .نیکبخت رو میدونم که رییس علوم پزشکی بوده ولی هیچ وقت ندیدم و نشنیدم که نیکبخت سیاسی و اون هم از نوع اصول گراییش باشه.البته همان زمان هم که مدیر دانشگاه بود در عجب بودم که چطور یه محیط فرهنگی و علمی رو سپردن به دست هم چو آدمی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...