کبنانیوز؛ کبناخبر | کدام هم اندیشی!؟ کدام خود باوری!؟

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۸ | کد خبر : 146423 |
 •   
  به قلم بیژن مظاهری

  کیست که نداند این‌ها میراث شومی است از سوء مدیریت همین آقایان، که سالیانی سال برخی متولی امری و بر مسندی بودند

  کبناخبر؛

  بیژن مظاهریganaveh lori (48)
  دور هم گرد می‌آیند. در پناه الفاظ زیبای هم اندیشی و خود باوری. بااشعار و گفتار زیبای خداوندان اخلاق و عرفان در و دیوار محفل را رنگ ولعاب داده‌اند. و به خلاف آمد عادتشات زلف اصول گرای شان را به زلف مدعیان اصلاح طلبی گره. زده اندو مهربانانه به دوربین لبخند می‌زنند..
  اما حقیقت چیز دیگری است. جو عمومی و و پیام‌هایی که از متن جامعه و گروه‌های مختلف می‌رسد این بازیگران عرصه سیاست را به شکست زود هنگام و دگر باره‌ای آگاه کرده است.

  و خشم ناشی از این آگاهی باعث می‌شود هم اندیشی و خود باوری جای خود را به توهین افترا وعقده گشایی بدهد، آنچنان نه جایی برای اندیشه بماند و نه مجالی برای خود باوری!.
  راقم خود در این جلسه حضور نداشت و گرنه شنیدن گفتار میان داران اصلی این محفل کمک زیادی می‌کرد که پرتوی بیشتری بر خفایای ذهنی آنان افکند و طرح روشنی به مخاطبان این صفحه ارایه داد به هر تقدیر سخنان من ناظر به گفتار آقای بهبود گرجی یکی از سخنان گویان این محفل است که سخنان ایشان از همین رسانه انتشار یافت..
  ایشان در آغاز کلامشان می‌گویند ما به دنبال راهکار‌هایی هستیم که همشهریانمان از این منجلاب فقر و محرومیت خارج شوند! فارغ از ادبیات نامناسب ایشان در توصیف محیط زندگی همشهریان شان!

  بدیهی است که که جناب آقای گرجی و کثیری از بر پا گنندگان اصلی این محفل، با فقر آشنایی ندارند و اساساً فقر مقوله‌ای بیگانه برای ایشان است. تیپ شخصیتی برپا کنندگان اصلی محفل گویا این است که فقر یرای اینان مقوله‌ای صرفاً ذهنی است، پس استدعا دارم راهکار خروج از منجلاب فقر و محرومیت را به خود مردمی که به زعم شما گرفتار در آن هستند واگذارید و دایه مهربان‌تر از مادر نباشید.
  طرفه‌ آنکه بعد از چندین دوره نماینده به مجلس فرستادن و بر طبل قومیت لر کوبیدن و نادیده گرفتن همشهریان عزیز ترک زبانان مان، نا‌گاه متوجه حق و حقوق تاریخی پایمال شده ایشان شده‌اند و از شایسته سالاری و استیفای حقوق همشهریان ترک زبانمان داد سخن می‌دهند.

  اما بر هیچ صاحب عقلی پوشیده نیست که در ذهن آقای گرجی و سایر دوستانشان مصداق فرد شایسته خود ایشان هستند و و فریادشان نه از سر حقیقت جویی و باور قلبی به شایسته سالاری بلکه به دلیل دوری از مناصب و پاره‌ای امتیازات دیگر است و در ذهن اینان متر و معیار شایسته سالاری شخص خودشان. است و بس، پس عجیب نیست که به مشی و شیوه دکتر تاجگردون در به کار گیری افراد یورش ببرند.
  افاضه فرموده‌اند که علیرغم وجود منابع متعدد، شهر ما در قعر جدول اشتغال قرار دارد و… آقای گرجی، ما نیز با شما هم سخنیم و افزون بر آن باور داریم که ده‌ها معضل اجتماعی پنهان و پیدای دیگر بر چهره شهرمان پنجه می‌کشد.
  اما، اما کیست که نداند این‌ها میراث شومی است از سوء مدیریت همین آقایان، که سالیانی سال برخی متولی امری و بر مسندی بودند و برخی دیگر با صاحب مسندی سر و سری داشتندو تمامی منابع را در اختیار خود داشتندو قدم از قدم بر نداشتند و اکنون اتنظار معجزه‌ای را به مردم القاء می‌کنند.
  متأسفم که همگان می‌دانند عصر معجزات به پایان رسیده است و عبور از مشکلاتی که شما و همفکرانتان برای مردمان سامان رقم زده‌اید به سال‌ها کار مداوم، مجاهدت و تدبیر نیاز دارد. راهی که دکتر تاجگردون و مردان پیرامونش تا امروز پیموده‌اند و می‌پیمایند.
  گفته‌اید که در مسیر توسعه به روشن کردن چند چراغ در معابر بسنده کرده‌اند و از این حرف بی‌اساس خود استفاده ذوقی کرده‌اید که به خدمات دکتر تاجگردون حمله ور شوید، ماجرای توسعه و اقدامات مربوط به آن، قصه مفصلی است که به وقتش به آن خواهیم پرداخت اما نمی‌دانم شما و دوستانتان از خاموش کردن چراغی که در دل مردمان دیارمان می‌سوزد چه نفعی می‌برید. که این چنین مردمان را دعوت به را رفتن در تاریکی می‌کنید!!! که نصیب تاریک اندیشان جز تاریکی نیست.
  به زبان طعن گفته‌اند: جناب آقای تاجگردون به چه چیزت افتخار کنیم!؟ اگر انصاف و اخلاقی در کار باشد به بیشتر وجوه شخصیتی و کار نامه عملکردی ایشان در سطح محلی و ملی می‌توان افتخار کرد و بر خود بالید در غیر این صورت به قول حضرت لسان الغیب حافظ شیرین سخن؛
  وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس
  که در این آیینه صاحب نظران حیرانند
  در این وجیزه مجالی نیست تا ذکر ی از کار نامه و عمل‌کرد جناب آقای تاجگردون به میان بیاوریم برای روشن شدن گستره عملکرد و کار نامه در خشان ایشان همین بس که صاحبان سنتی مساند و موقعیت‌ها از حضور ایشان چنان برآشفته‌اند که به جای نقد و نظر صادقانه و روشن سازی افکار مخاطبان خود، راه و تهمت و افترا و اهانت را می‌پیمایند غافل از آنکه؛
  چراغی را که ایزد بر فروزد
  هر آنکس پف کند ریشش بسوزدIMG_0607

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۷۵ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۳۶:۳۹
  1

  درود بر لشکر گاله زن تاجگردون که همچنان تازه نفس هستند

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 48

  دانشجو
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۴۹:۱۴
  2

  واقعاً از این مطلب و از این ادبیات لذت بردم… تفاوتها را در همین نوع ادبیات می توان دید…گرجی کجا و این کجا… درود بر آقای مظاهری و ادبیاتی که به کار بردید..

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 72 Thumb down 32

  خیرخواه
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۵۹:۴۶
  3

  خروجی این جلسه با عنوان جلسه که مغایرت داشته (جلسه هم اندیشی و خود باوری)در این جلسه از هم اندیشی که خبری نبود و خودشان هم خودشان را باور نداشتند.
  و این جلسه با متضاد معنی جلسه(خود اندیشی و دگر باوری)هم مغایرت داشته چوناز خود انیشی خبری نبود هر کس هر حرفی به زبان می رسید فوراً جاری می شد و از همدیگر را هم باور ندارند.در در ذات این مدعیان به ظاهر اصولگرایان دگر اندیشی و دگرباوری معنی ندارد .
  چرا عده ای از همان روز اول این مباحث از آنها جدا شدند و مثل آنها فکر نمی کنند؟و چرا چرا هم عده ای هم که خود را اصولگرا می دانند در حین این که به ظاهربا آناه هستند ولی در باطن هنوز آنها را قبول ندارد و مخفیانه دنبال گزینه و رایزنی با گزینه های دیگری هستند؟(مثال آقایان راهی،قبادی،مرادی،و. . . )
  از هیت های نظارت و اجرایی خواسته می شود در ایام تبلیغات انخاباتی جلسات مناظاره برای کاندیداها گذاشته شود تا مشخص شود هر کاندیدی چه عیاری دارد و آن موقع مردم بهتر انتخاب نمایند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 19

  علیزاده
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۱۳:۲۳
  4

  جناب مظاهری عزیز خودتان بهتر از ما می دانید که انحصارطلبی و ایجاد حلقه ای که سالیان سال است که خانواده تاج گردون در اطراف خود کشیده اند و جز خانواده هایی محدود و مرید که خانواده شما نیز جز همین حلقه مریدان هست دگر خانواده های این دیار محروم اجازه ورود به این حلقه نداشته و ندارند.مردم عزیز دیارم غلامرضا تاج گردون فقط به این حلقه مریدان اجازه رشد می دهد.جوانان شهرم بیکار هستند ولی اعضای این حلقه جوانی بیکار ندارند و غوطه ور در رفاه هستند و به ناحق حق این مردم مظلوم رو پایمال و به کام خودشان کردند.امروز مردم خود بهتر می دانند که چه افرادی دلسوز هستند نه شما دوست عزیز که غلام حلقه به گوش اربابانتان هستید.والسلام

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 38 Thumb down 69

  باوی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۲۱:۱۳
  5

  بدبختی جامعه ما از جایی شروع شده که امثال گرجی..مظاهری.علیزاده..قاضی فر شدن مردهای سیاسی گچساران..باشت

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 64

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۲۱:۳۲
  6

  احسنت

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 68 Thumb down 15

  باشت
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۲۳:۵۶
  7

  ازنظر ما مردم گچساران وباشت امثال گرجی عددی نیستند که شما وقت خود را برای جواب دادن به آنها صرف نمایید برای روشن شدن موضوع همایشها را مقایسه نمایید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 33 Thumb down 18

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۴۶:۲۳
  8

  احسن بر این ادبیات زیبا و جالب

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 63 Thumb down 12

  علي
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۴۸:۳۰
  9

  لطفا در یکی از همین جلسات برای رسیدن به خو باوری از کاندید مورد نظرتان بخواهید که بدون متن
  فقط ٢٠ دقیقه راجع به توسعه یا نفت یا برجام صحبت کنه
  همچنین از دکتر گرجی درخواست بشه کمی راجع به خاطرات زاهدان برای دوستان توضیح بده
  ممکنه به خو باوری برسند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 9

  حمید
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۱۲:۵۷
  10

  تاجگردون نصفه های کمیسیون برجام به خودش گفت «کاش عضو نمیشدم. واقعا اطلاعات سیاسی ندارم…»

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 11

  تقی پور
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۱۳:۵۳
  11

  مریدان هر روز بیشتر میشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  همشهری
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۱۶:۴۱
  12

  دوست داشتم کسانی که نظر مخالف آ قای مظاهری می دهند اول چند باری مطالب راخوب بخونند معنی بعضی کلمات روپیداکنند بعد نظر بدن درود برشما جناب مظاهری

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 38 Thumb down 7

  بحیرا
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۳:۴۴
  13

  درود بر شما .جالب بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 6

  کشاورزشوشتی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۴:۱۰
  14

  امان از نابرادری ترک ولر وهر هم شهری که دراین دیار زندگی می کنند باید دست واحد باشند تا گره های کور بدبختی رااز چهره شهر ودیارمان برداریم با ترک ولر گفتن وایجاد تفرقه مشکلی حل نمی شود نه اقای تاجگردون به این امر تفرقه راضی است نه هیچ شخص فهمیده ای بیایید دراین روزهای نز دیک به انتخابات باتعقل ودرایت لازم گذینه برتر راانتخاب تا کاری هم برای دیارمان انجام داه باشیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۴۴:۵۹
  15

  جواب به ۹
  متاسفانه شما جماعتی هستید که عاشق فارسی بدون لهجه و سخنان دهن پر کن هستند
  اطرافیان نماینده و.چاپلوسان و پاچه خاران بدون هیچ گونه آزمونی استخدام شده اند و شما دلتان خوش است که آقای نماینده با فلان وزیر عکس یادگاری می اندازد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

  گشین
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۳۴:۵۶
  16

  واقعا لذت بردم از متن زیباتون.درود بر دکتر تاجگردون

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 39 Thumb down 7

  علی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۴۴:۵۴
  17

  درود بر نویسنده این مقال جناب مظاهری که مکنونات قلبی آقایان تشکیل دهنده این جلسه را بیان کرد . بلانسبت و دور از جون بعضی از حضار این جلسه ، افراد برگزار کننده این جلسه آدمایی مریض و عقده ای هستند که نیاز به مراجعه به روانپزشک دارند . حال میخوان گوش کنند یا نکنند ما وظیفه مان یادآوری بود .

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 37 Thumb down 6

  گرگ علی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۴۸:۰۹
  18

  احسنت و درود بر شما ، ورود شما را به عرصه سیاسی شهرمان خوش آمد میگوییم . انشاالله بتونیم بیشتر از وجود شما استفاده ببریم

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 40 Thumb down 5

  ناظر
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۵۸:۰۶
  19

  در جلسه هم اندیشی در منزل آقای یوسفی تأکید زیادی بر این شده در سایت کبنا تا می توانید نسبت به کامنتهایی که به نوعی مؤید اصلاح طلبان و آقای تاجگردون باش نظر منفی بدهید تا در ذهن مردم این طور القاء شود که اصلاح طلبان و تاجگردون در بین مردم جایگاه ندارد.
  می بینیم که بعد از این جلسه کامنتهای منفی در این سایت زیاد شده .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 6

  ایرانی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۰۶:۳۳
  20

  من دکترگرجی رادوست دارم وطرفدارتاجگردون نیستم ولی گاهی وقتاانسان وجدانش معذب میشه ونمینتونه چیزی نگه دکترگرجی بیادست بردارگذشتت روزیرورومیکنن انوقت خیلی اذیت میشی ای کاش همه درخدمتی که بهمون واگذار میشدصادق بودیم شماهم کلنیک ترک اعتیادت. را صادقانه اداره کن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  ها
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۲۶:۴۲
  21

  پاچه خوار تاج گرده قول چی بهت داده.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 11

  نوربخش صالحی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۲۸:۳۰
  22

  با سلام خدمت آقای مظاهری هم ولایتی خودم اینجانب که از نظر سیاسی در ای انتخابات مجلس مخاف هستیم خدمتتون عرض کنم که من خود در این جلسه حضور داشتم اکثر کسانی که بوند در جلسه شخصیتهای سیاسی مخالف تاج بودند و جلسه عنوانش جبهه متحد علیه نماینده رقیب بود هر کس به نوبت انتقادات خود را مطرح میکرد و حرفهایی که میگفتند حیقیت بود چرا که نماینده فعلی چه کاری برای رفع معضل بیکاری کرده چند پروژه آورده تو گچساران و باشت چه کار زیربنایی برا شهر گچساران کرده آیا تونست بافت قدیم شهر را درست کنه اگه خدای ناکرده یک زلزله شش ریشتری به بالا بیاد چند نفر تو محله لبنان کیامرثی و سارات و رادک و … کشته یه زخمی میشه بدون خسارات مادی مردم از این مشکلات درد داشتن با اینکه اقای تاجگردون مجلس و دولت باهاش هماهنگ بود و رییس کمسیون برنامه و بودجه و تلفیق بود چه کرد حق را بگو چرا وزیران تاکنون به حوزه نیومدن و حالا که نزدیک انتخاباته میان چرا رییس جوهور را تاکنون نتونسته بیاره به حوزه محروم خود و انتقادات فراوان دیگر که اگه بخواهم همه را بگویم مثنوی هفت من کاغذ میشه

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 45

  ؟؟؟
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۴۶:۲۶
  23

  حتما جلسه بی محتوایی بوده که خود بانی جلسه اومده داره خودشو از برادران اصولگرا جدا میکنه با نوشته که تو سایت منتشر کرده.جلسه که گردانندش علیزاده و رحمانی و مهمتر از همه یوسفی باشه معلومه عاقبتی جز شکست نداره زنده باد غلام تاجگردون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 5

  برآفتابی شامبراکان
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۴۵:۳۳
  24

  آقای گرجی یک فرد ضد انقلاب هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 6

  ناصر
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۴۶:۲۶
  25

  احسنت از آن دست نوشته هایی ک بسیار بای، اما نیست،صاف،صادقانه،بدون حرمت شکنی،وادار حق مطلب،زنده باشی مرد

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 2

  بچه ی گناوه
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۵۱:۲۹
  26

  یکی از افتخارات روستای زیبای گناوه

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 42 Thumb down 3

  خیر آباد جلیل
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۵۳:۳۲
  27

  جناب مظاهری اگر کار شخصی برای شما انجام نداد آیا باز هم دفاع میکنید؟
  بقران نمیکنید…
  حالا از تاجگردون دفاع کن که با فقر آشنایی دارد نه از فولادی.
  ایشا هم حالیتون ایابو..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 14

  انجیرسیاه
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۵۴:۰۳
  28

  گچساران پنج هزار پرسنل نفت داره که فولادی هم مث بقیه یه کارمند شرکت نفت بود از آنجایی که تو دولت احمدی نژاد حتی علی آبادی هم یه مدت شد وزیر نفت و رفت تو اجلاس اپک و نمیدونست نفت به انگلیسی چی میشه و حسابی گندش اومد بالا…پس جای تعجبی نداره که فرد بیسوادی مث فولادی بشه مدیرعامل شرکت نفت گچساران….تازه از بس کارنابلد بود سر دو ماهه تو همون دولت اصولگرا با خفت و خواری انداختنش بیرون و بعدش هم همگان دیدید که چه دروغی به سید قدرت نسبت داد که این آقا میخواست نفت رو ببره یاسوج….در هر صورت رای به فولادی رای به بدبختی دیارمان و فرزندانما است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 6

  انجیرسیاه
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۵۷:۵۰
  29

  بعضیا مدام میگن بیکاری انگار به جز گچساران هیچ جا مشکل بیکاری نیست و تازه این بیکاری هم از زمان تاجگردون شروع شده….بیسوادها بیکاری ربطش به دولته نه مجلس….دولت پاکدست خاتمی بود که سالی یک میلیون شغل ایجاد میکرد که متاسفانه در آن هشت سال تاریک دولت نهم و دهم سالانه سیصد هزار شغل و اونم فقط برا نورچشمی های اصولگرا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  گچسارانی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۶:۰۰:۴۵
  30

  معلومه کارشون خوب دق من دلت کرده ک ایطو ایکنی
  بعدشم ک دم از فقر و محرومیت ایزنی لابد خانواده تریلیاردر اقای نماینده ایترن فقر مردم درک کنن؟؟
  الکی ختونه خسته نکنید هر اسبی بالاخره ی روز سوارشه پیاد ایکنه…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 6

  باوي
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۷:۳۴:۱۱
  31

  جمع کن این ادبیات و این متن رو خودتو مسخره کردی بابا

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 24

  بهنام
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۲۹:۲۲
  32

  خوش اومدی دکتر بیژن مظاهری، انشاءالله ک افتخار داشته باشیم ک بهره مند باشیم از تراوشات ذهنی شما

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 6

  مسعودی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۳۴:۰۰
  33

  حتما اقای تاجگردون با فقر دست و پنجه نرم کرده و اهمیت فقر و فقیری را چون لمس کرده می داند؟و این عفریت بد اندیش را با همت قلم به مزدان شرش را از سر مردم می تاراند؟؟؟سراسر وجیزه شما چاپلوسی بود وبه انتظار نشستن برای گرفتن خلعت ؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 13

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۹:۳۰:۴۷
  34

  احسنت برشما مظاهری عزیز بااین متن بسیار زیباحرف نداشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  آشنا
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۱۱:۰۴
  35

  یه مطلب جالب در مورد کامنت های که مثلا مخالفین تاجگردون در رد مقاله ها از جمله همین مقاله با شدت و خشم مشهود در کلمات تایپ شده اینه..چه قولی بهت دادن یا مرید و امثالهم…فاجعه این جماعت اینه که تو کتشون نمیره کسی بدلیل نوع تفکرش از کسی دفاع کنه…و از این جماعت هیچ بعید نییت چون خودشون فکر بدون دستمزد هم نمیکنن..البته که من همه را میشناسم جز اجر تخروی در نیاتشون الی ولله دیگر خواستی داشته باشند!!!!!!!!!!!!بندگان خدا طرف اگه در فید این خزعبلات بود که از دست افکار بیمار شما فرار نمیکرد بره وزارت خونه کار کنه..میموند تو شهر خودش..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۲۷:۵۷
  36

  کاش همه ی افراد جامعه فهم و درک شمارو داشت . ولی متاسفانه ….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  حقیقت
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۳۸:۳۲
  37

  نباید حق و انصاف رو کنار گذاشت,کدوم نماینده ای تا به امروز به اندازه ی اقای تاجگردون برای شهر کار کرده ؟؟ حالا جناب اقای x , اگر جناب دکتر کار شخصی برای شما انجام نداده دلیل نمیشه کارنامه ی درخشان ایشون رو کنار گذاشت و نادیده گرفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  طرفدار
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۴۲:۲۲
  38

  این حرفتونو خیلی قبول دارم{چنان برآشفته‌اند که به جای نقد و نظر صادقانه و روشن سازی افکار مخاطبان خود، راه و تهمت و افترا و اهانت را می‌پیمایند } متاسفانه راه دیگه ای ندارن واقعا مسخره است

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 30 Thumb down 4

  قشقایی المیز
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۵۷:۵۷
  39

  یه عده ماموریت دارن هرکه مختلف تاج اقدام کرد در رسانه ها تخریب کنند
  حاج علی یا علی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  بی بی جان اباد
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۰۲:۱۰
  40

  ما به فولادی رای میدیم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 15

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۱۵:۱۱
  41

  اگر اتش میدانست که سرانجامش خاکستر است هرگز با این همه غرور زبانه نمیکشید . اقای مظاهری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 10

  شلال دون
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۳۱:۴۲
  42

  فولادی جشن بنه شلال دون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 8

  علی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۳۲:۱۲
  43

  عالی بود ، جای بحث نمیذاره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 5

  علی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۳۳:۳۳
  44

  عالی بود …اصلا جای بحث نداره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 3

  عسکری
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۳۹:۱۷
  45

  دکتر گرجی شخصی محترم و از هر ضعفی که در جامعه می بینه چشم پوشی نمی کنه و حقیقت محض رو بروز میده و با انصافه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 17

  بسیجی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۵۰:۴۷
  46

  در جواب به برافتابی : وای به شما اگه به این فرد عزیز تهمت اینگونه بزنید دکتر جونشو برا نظام میده همانطور که زمان جنگ به جبهه رفت و با جبهه حق علیه باطل مبارزه کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  دوستدار حاجی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۳۳:۵۱
  47

  بیژن مظاهری یه نخبه است که سالها از این شهر ودیار دور بوده و تا بحال وارد عرصه سیاست نشده بود ولی همیشه قلب و دلش برای مردم شهر و دیارش میتپیده وحال که حضور شخص شایسته و با لیاقتی رو در عرصه سیاست دیده تصمیم گرفته با یک سری صحبت‌ها چشم و گوش بعضی افراد نادان رو باز کنه و راه رسیدن به موفقیت و پیشرفت رو با شناساندن دکتر تاجگردون بهشون نشون بده.مرسی جناب مظاهری.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  لیشتری
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۵۳:۱۶
  48

  برادر صالحی امروز به فکر بافت فرسوده هستی که بودجه و کار هاش انجام شده و حالا بفکر مردم لبنان و محله سادات افتادی این چند سال کجا تشریف داشتید مگر دور قبل شما و دوستان شما سکاندار این شهر نبودند و به عبارتی ۳۰ اندی سال میشه گفت بفکر نبودی و حالا نقطه ضعف خودت و نقظه قوت دکتر تاجگردون را اشتباهی گرفتی و داری انتقاد میکنی برادر ما باید از شما و دوستان شما باید سوال کنیم آیا در طول این چند سال که می تاختید به فکر حل این معضل نبودید و حالا که دکتر به جد پیگیر است قد قد می کنید خدای همه ما شیعه و مسلمان هستیم نکنید دیگه بس بجای دست مرزا گفتن سنگ نزنید عقبه چندین ساله خودتون مروری بکنید بعد انتقاد از دکتر بکنید این ناصواب است الحمدالله مسدله به جد پیگیری شده و قابل حل پس لطفا نگران نباشید راحت و اسوده بخوابید تا دکتر هست گچساران غمی ندارد از اینکه بالاخره احساس مسدولیت کردید ممنون هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  گناوه مهد تمدن
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۵۴:۰۶
  49

  درود بر جناب مظاهری….بسیار جالب بود ما که استفاده کرذیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 2

  هم خط
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۵۴:۳۷
  50

  جناب صالحی ی جای کار ایراد داره،بگزارکنندگان جلسه عنوان جلسه رو چیزی عنوان کردن و نوشتن، احتمالا شما جلسه دیگه ای رفته باشید، یا ضعف دید یاسواد دارید ک نوشته تریبون رو هم ندیده، بعدشم اگ دکتر تاجگردون در پی مرمت و احیای بافت فرسوده نبودن شما هرگز با کلمه بافت فرسوده آشنا نمیشد ید،ی ذره دقت کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  گناوه
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۵۷:۳۷
  51

  ما که خیر آنچنانی از نمایندگان قبلی ندیدیم..فقط اومدن یه پولی جمع کنند و برن…تاجگردون به اندازه ی خودش پول داره که نیازی به پول مردم نداشته باشه…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  شریک
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۵۹:۵۰
  52

  جناب دکتر مظاهری اگ این منسوب ب شما نمیداد هم حاضر بودید از تاجگردون دفاع کنید!؟خدا وکیلی جواب بدید، کسایی ک نوشتتونو میخونن باید بدونن از مقامتون دفاع میکنید یا از تفکر و عملکرد تاج گردون؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  روحی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۳:۳۶:۳۴
  53

  درود بر دکتر بیژن مظاهری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۰:۱۳:۴۴
  54

  وهههههه…..خیلی خوب بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  سجاد
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۰:۱۴:۴۵
  55

  درود بر دکتر تاجگردون و سپاس از اقای مظاهری ، فوق العاده بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 4

  هم ولایتی ها
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۰:۱۹:۵۳
  56

  بهت افتخار میکنیم هم ولایتی ، باعث افتخار گناوه هستید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 3

  محمد همشهری
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۰:۲۴:۲۶
  57

  درود برمظاهری اینها شکست خورده آن دیگه نمیدونن چکار کنند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 3

  محمد همشهری
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۰:۲۶:۲۲
  58

  نوربخش بساط جمع چطور تاجگردون دوره قبل خوب بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۵۵:۲۲
  59

  جناب اقای دکترمظاهری واقعاعالی بود .دوست عزیزی که به نام نوربخش کامنت گذاشتی واقعاتعجب میکنم شمابااین ادبیات بسیارضعیف که فکرمیکنم میزان سوادتان درحدابتدایی ست حیف بخوای نوشته های دکترمظاهری روجواب بدی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  هم ولایتی
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۰۷:۵۰
  60

  نوربخش شیرمادرت چه نوشتی خوت یولابخونش بینم چی وش ایفهمی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  نیمدوری
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۰۹:۰۶
  61

  اگر نبود کسانی مثل مظاهری که دکترای پاچه خاری بگیرد تابرای گرفتن پستی ،از آدمها بت بسازد اینهمه مشکلات برا مردم درست نمیشد دکترجان برای پاچه خاری وقت هست تند نرو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  احسان
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۴۲:۳۴
  62

  استاد و جناب اقای دکتر مظاهری عزیر . افاق را گردیده ام…….مهر بتان ورزیده ام …. بسیار خوبان دیده ام ………… اما تو چیزه دیگری . نگاه اغشته به عقل و اصوا انسانی برخواسته از شخصیت علمی شما و تراوشات ذهن منظم حضرت عالیست چنانچه بودن در مسیر حقیقت از چهره صاف و زلال شما فراتر رفته ودر سیطره ذهنی و تفکری شما بیداد میکند امید است با لیاقت و شایستگی مردم عزیز منطقه تجدید وضویی کنیم بر اقتدای نماز اول وقت نماینده عزیز شهرمان تاجگردون که نماز اول وقت ثواب دوچندانی دارد. التماس دعا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  انصاف
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۳۰:۱۸
  63

  اقایون مظاهری یکم چشتونو باز کنید تاجگردون ب ب شهرتون، دهتون، خانوادتون چی داده ک ایجور ازش حمایت میکنید،انصافا ندیدید نماینده قبلی با وجودی ک حمایت چندانی هم از طرف روستامون ندید ی مدیر کلی داد ب روستا،اما با ای همه حمایت شماها حتی یک قدم برای خودتان و روسناتان بر نداشته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 7

  دولت پاک
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۲۹:۴۹
  64

  در پاسخ ب کامنت ۲۲ خدمتتون بگم شما ک بفکر بافت فرسوده آید ک زلزله بیاد چ میشه بفکر ای باشید ک اگ زلزله بیاد چ بر سر مسکن مهر نشینان میاد ک دسپخت دولت پاک دس،و فرماندار علیزاده پاک دس ومراد شما مرادی، بدا بحال مدتی ک عده ای کم سواد ب بیراهه بردنشان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  علیرضا
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۲:۰۱
  65

  دوست عزیزم ،مثل همیشه سر راست و عالمانه حرف زدی،پاینده باشی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 1

  رامین
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۱۶:۱۵
  66

  حرف های دکتر بهبود را باید طلا گرفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۰۸:۵۵
  67

  پاچه خواری محترمانه وادبی!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  روحی گناوه
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۱۸:۴۷
  68

  برا خیلی از دوستان اصلا مهم نیست چی نوشته و درچه مورد سخن گفته شده همین که میبینن درحمایت از دکتر تاجگردون نوشته شده میپرن پایین کامنت میزارن درسته که هرکس مختاره نظر بده ولی ای کاش قبل نظر دادن و افترا زدن به شخص نویسنده و بقیه یه کوچولو ازقدرت تفکرخود استفاده کنیم و بعد اون چیزی که نتیجه تفکره رو بنویسیم درآخر بسنده میکنم به همین بیت شعر دکتر مظاهری که دراخرگفتارشون آورده…. وصف رخساره خورشید زخفاش مپرس. که دراین آینه صاحب نظران حیرانند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 3

  شهاب
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۶:۰۱:۳۳
  69

  طرف ادبیات سوم راهنماییو هنوز پاس نکرده اومده نظر میده..بابا متنو‌نمیفهمید چی نوشته نظر ندین..تعصب بیجا فقط…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۴۳:۵۹
  70

  راست میگی …اول برو معنی کلامتو در بیار…وقتی فهمیدی چی نوشته بیا نظر بده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  جواب
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۰۳:۱۶
  71

  اقای به اصطلاح نیمدوری , برادر …تو کجات میسوزه؟؟؟؟ اگر امثال اقای مظاهری تو جامعه نباشن و مردم رو هشیار نکنن , لابد احمق هایی مثل شما پاچه ی فولادی و میخارونن و جامعه رو اباد میکنن؟؟!!! یه نفر اگاه و باسواد باید جواب اینارو بده یا نه؟؟ اونوقت عامه ی مردم فک میکنن خبریه و رای میدن به فولادی…فرد سطحی نگری هستید… توقع بیشتری از شما نمیره ,کسی که میخواد یه فولادی رای بده……,واقعا حیف اقای تاجگردون که لیاقتش بیشتر از نماینده ی گچساران بودنه پای ادم هایی مثل شما بایسته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  در انتظار اگاهی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۲:۲۷
  72

  فوف العااااده ….هرچی هم بگم فایده نداره ‘واقعا خوب بود. چندبار خوندمش .هربار میخوندمش دلچسب تر میشد . به دل ما که نشست . مرسی دکتر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  حیف
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۹:۳۷
  73

  حیفه نظراتت تو کبنا نیوز به حدر رفت . باید توی روزنامه ای چاپ میشد همه مبخوندن.حیف شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  شهاب
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۱۰:۴۹
  74

  دکتر مظاهری بسیار عالی بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  معلم
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۳:۲۵:۴۶
  75

  خوب میشداگه کامنتاکنترل میشدکه ناسزاگفته نشه واسم افرادرونیارن…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...