کبنانیوز؛ کبناخبر | شهردار بر علیه فرماندار؛ پاسخ قاضی فر به علیزاده

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۴ | ۰۸:۲۹ | کد خبر : 146230 |
 •   
  به قلم عبدالکریم قاضی فر

  جناب آقای علیزاده در پایان به شما توصیه می‌کنم از این بد اخلاقی‌های سیاسی در جامعه دست بردارید و اصولگرایی را از دید رهبری ببینید ونه با عینک شخصی

  کبناخبر؛

  IMG-20151207-WA0004-e1449501167427سید عبدالکریم قاضی فر شهردار و رئیس شورای شهر سابق گچساران در مطلبی که به این پایگاه خبری ارسال کرده است در واکنش به سخنان فرماندار اسبق گچساران درباره عی مراد جعفری واکنش نشان داد؛

  بسم الله الرحمن الرحیم

  یأ ایهاالذین ءامنوا کونوا قومین لله شهداء بالقسط و لا یجرمنکم شنان قوم على أ لا تعدلوا اعدلوا هو أ قرب للتقوى و اتقوا الله إ ن الله خبیر بما تعملون

  ای کسانیکه ایمان آورده‌اید همواره برای خدا قیام کنید واز روی عدالت گواهی دهید دشمنی با جمعیتی شما را به گناه و ترک عدالت نکشاند. عدالت کنید که به پرهیزگاری نزدیک‌تر است. واز معصیت خدا بپرهیزید که خداوند از آنچه انجام می‌دهد با خبر است. سوره مبارکه مائده. آیه شریفه ۸

  جناب آقای سید اکبر علیزاده سلام علیکم

  هر چند جنابعالی از اساتید قرآنی شهرستان و اینجانب به شمار می‌روید اما از باب تذکر که تذکر برای مومنان سودمند است در تفسیر آیه شریفه ۸سوره مائده می‌خوانیم که نباید کینه‌های قومی و تسویه حساب‌های شخصی مانع از اجرای عدالت شود. مبادا دشمنی‌ها باعث شود عدالت را زیر پا بگذارید.

  هر چند دوست نداشتم در بازی‌های سیاسی این روزهای انتخابات در گچساران و باشت که به جای فضای رقابتی سیاسی به فضای رقابتی قومیتی تبدیل شده است با این رویه که از فضای انتخابات سیاسی به فضای انتخابات قومی در آمده است ورود کنم اما مصاحبه اخیر شما که این روز‌ها در فضای مجازی از گروهی به گروه دیگری ارسال می‌شود مرا به عنوان کسی که در مکتب اصولگرایی تربیت شده‌ام و خود را از شاگردان مکتب بزرگانی چون مرحوم نبی‌زاده و حاج علیمراد جعفری می‌دانم بسیار تحت تاثیر قرار داد.

  جناب آقای علیزاده بر اساس اعتقادی که به نظام و اسلام و خدا و رسولش دارم توهین به دشمنم را نیز نمی‌پسندم چه برسد به خودی آنهم شخصیتی بزرگ و وارسته چون حاج علی مراد جعفری که هیچ‌گاه در مکتبش توهین و بی‌اخلاق را رواج نداد.
  در مصاحبه شما با یکی از رسانه‌ها ی محلی گفته‌اید صحبت‌های حاج علیمراد جعفری نماینده اسبق گچساران و باشت و برادر دوشهید والا مقام انقلاب اسلامی و مردی که نمونه بارز جریان اصولگرایی در منطقه جنوب به شمار می‌رود بوی تعفن می‌دهد، نمی‌دانم بر چه اساسی و مبنایی بر خود اجازه می‌دهید این چنین بر یک فرد مسلمان بتازید وتوهین کنید.

  جناب آقای علیزاده به عنوان کسی که سالهاست در کنار جوانان در دانشگاه‌ها مشغول تدریس و با آن‌ها در ارتباط هستم باید به شما بگویم شما با رفتار و منشتان باعث دوری جوانان و مردم از جریان ارزشی اصولگرا می‌شوید.

  جناب آقای علیزاده جریان اصولگرایی کشور و بزرگان آن در راس کشور، حاج علیمراد جعفری را به خوبی می‌شنا سند و فکر نکنم که ایشان برای مصاحبه خود باید با شما مشورت می‌کرد، چنان که شما نیز با حضور پر رنگتان در جلسات مختلف سیاسی با هیچ کس مشورت نکردید.
  جناب آقای علیزاده؛ دیدگاه آقای جعفری در راستای عملکرد نماینده فعلی جناب آقای تاجگردون یک نظر شخصی بوده و قابل احترام، ضمن اینکه نمایندگان محترم در ادوار گذشته و حال با توجه به وزنه و عیار خود خدماتی را برای حوزه انتخابیه گچساران و باشت انجام داده‌اند و بی‌انصافی و دور از عدالت است که این خدمات نادیده گرفته شود.
  جناب آقای علیزاده آیا حضور شما در جلسه کواکبیان بوی بهشت می‌داد یا برای توجیه خود می‌خواهید بگویید که برای دیدن مراسم‌هایشان رفته بودید تا ببینید چه می‌گویند که اگر چنین است می‌توانستید منتظر بمانید و از طریق رسانه‌های شهرستان خبر آن جلسه را دنبال کنید و اگر به عنوان برادری اصولگرا و ارزشی رفته بودید چرا در مقابل بی‌احترامی به آن دختر معصوم که در مقابل کواکبیان شعار می‌داد و به او تاختند هیچ واکنشی نشان ندادید و با آن دختر همراه نشدید وآرام و بی‌صدا سالن را ترک کردید ودر بیرون از سالن با دوستان اصلاح طلبتان عکس یادگاری گرفتید.
  سید جان آیا آنروز را به همین زودی فراموش کرده‌اید.
  جناب آقای علیزاده در پایان به شما توصیه می‌کنم از این بد اخلاقی‌های سیاسی در جامعه دست بردارید و اصولگرایی را از دید رهبری ببینید ونه با عینک شخصی خودتان وسخنانم را با ذکر جمله‌ای از مقام معظم رهبری به پایان می‌رسانم که بار‌ها فرموده‌اند برای اثبات خود دنبال نفی دیگران نباشید.

  انتهای پیام/1010 / ک
  برچسب ها:
 • ۶۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  اصولگرا
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۰۱:۴۳
  1

  درودبربرادرقاضی زاده احسنت براین شخصیت بزرگ ای کاش شما کاندیدا بودید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 38

  ایمان
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۲۸:۰۸
  2

  این چند روز انتخابات هم تمام میشه! چرا آدم جوگیر بشه به دیگران توهین کنه؟ به چه قیمتی؟ یعنی شما بزرگان این شهرید؟؟!!! همه انسان ها قابل احترامن!

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 33 Thumb down 4

  امید؟
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۵۷:۵۶
  3

  احسنت حاجی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 24

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۵۹:۱۱
  4

  ای خدی که قاضی فری که اومه تی ما تا تاییدش کنیم سی نگهبان من دانشگاه سی ایما مردوابییه.دکتر خخخخخخخ

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 37 Thumb down 12

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۰۳:۴۵
  5

  آقای قاضی فر اگه یه چیزیتون نمیشد و از سیاست یه خورده حالیت میشد و با ………… به شورای شهر و دکترا نمیرسیدی و این همه اعتماد به نفس کاذب نداشتی تو این مقطع نمیومدی به افرادی که ازت حمایت کردند از پشت خنجر بزنی.

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 30 Thumb down 10

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۰۵:۳۲
  6

  هم باد وابی.ادم خوب نیس بادکی بو.به خصوص من سیاست

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 35 Thumb down 5

  پیمان از رادک
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۰۷:۵۷
  7

  احسنت بر این پاسخ معدبانه ولی متاسفانه دکتر قاضی فر طرف مقابل سواد و درک این مطلب زیبای شما را ندارد…خود حضرت عالی در زمان فرماندار بودن علیزاده شهردار بودی دیدی که ن سواد و ن مدیریت نداره علیزاده و چقدر خود شما که شهردار وقت بودید اذیتتون کرد..حیف نیس متن به این زیبایی رو برای علیزاده بنویسید.

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 32

  باوی..
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۰۹:۴۲
  8

  ای خدا که علیزاده …قاضی فر هم مرد سیاسی شدن…شما دونفر ننگ اصولگرا هستین..

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 27

  سعید 23
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۱۳:۲۷
  9

  درود بر حاج قاضیفر عزیز واقعا مطالب عالی و بجایی فرمودبن احسنت بر منش و رفتار دور از احساسات جنابعالی موفقیت جنابعالی ارزوی جوانان گچساران و بنده است چون هیچگاه بفکر منافع شخصی نبودین و نیستین لااقل ب عنوان فردی که سالها در ف،تبال شهر بودم و نسبت ب جنابعالی و خانواده محترم شناخت کامل و کافی را دارم یاعلی

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 29

  امین
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۳۰:۰۶
  10

  ای خدا اینم الکی الکی از رانندگی دانشگاه به اینجا رسید حالا با این کارش میخواد خودشو معروف کنه چون برا شهردار بودنش تاییدش نمیکردن جعفری با رایزنی با تهران کارشو درست اخه مدرکش روانشناسی بود حالا هم خیال نمایندگی داره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 30 Thumb down 6

  باشت
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۳۹:۵۱
  11

  قاضی فر پدرشون با تاجگردون هست وخودش همین طور. توی کدوم جلسه اصولگرایان اومدین وحاضر شدین.چرا خودتونو ظاهر نمیکنین.هر چند ما نمیخوایم حرف ای علیزاده را تایید یا نقض کنیم اما بیشتر تایید میکنیم.علیزاده مثل مرد توی جبهه اصولگراها وایساده اما شما ها چی.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 10

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۵۱:۲۰
  12

  باور نی کنم فوق لیسانس کرفته تعریف مدیریت را بلد نیست زمان حرف زدن مثل اینکه بات دعوا داره .

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 32 Thumb down 2

  اکبر جوجه
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۵۸:۱۸
  13

  با سلام
  احسنت جناب آقای دکتر قاضی فر
  واقعا اصولگرایان را چه شده که اینگونه شده اند؟؟؟؟ ؟
  بلایی بر سر خود آورده اند که تمام فکرشان شده جمع کردن اوضاع خودشان شده دیگه وقت برنامه ریزی برای اهداف خود را رها کرده اند!!

  شده ایم مثال آن دیوانه که سنگ در چاه آب انداخت و چهل هزار اصولگرا شاید چهار سال دیگر آنرا بیرون بکشند!!!!
  دیروز در برنامه باشت نمود آن را به وضوح دیدیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  سید مطیع امر رهبر
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۲۳:۲۷
  14

  آقای قاضی فر لطفا خیلی صریح به چند سئوال که ابهام شده برای خیلی از شهروندان پاسخ دهید اگر که واقعا خودتون رو اصولگرا می دانید.
  ۱- دانشگاهی که در آن درس میخوانید را چطور انتخاب کردید با چه آزمون ورودی؟ و چرا قبل از ورود شما به این دانشگاه با انها قرارداد کلان در شهرداری امضا کردید؟
  ۲- در زمان شهرداری شما چند زمین به افراد خاص با ارزش میلیاردی واگذار شد به قیمت زیر بیست میلیون تومان. چرا؟؟؟
  ۳- چرا خیلی روشن و صریح مواضع خود را آشکار نمی نمایید که اصلاح طلبید یا اصولگرا ؟
  ۴- چرا با مدرک بسیار نامرتبط و بدون سابقه کار اجرایی و فنی با لاوی شهردار گچساران شدی و شهر را به قهقرا بردید و وجدان شما چطور قبول کرد؟ و همین الان در دانشگاه؟ آیا فقط دنبال پست هستید و معروف شدن یا کار برای رضای خدا؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۲۴:۴۸
  15

  البته اقای قاضی فر خدایی تو زمان مسئولیت خودتون هم کم هرج ومرج قومیت گرایی نمیشد سخنانتون درست ولی کاش شما هم به سخنانتون عمل کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۳۰:۱۰
  16

  اقای قاضی فر لطفا به سخنانی که میزنید خودتون هم پای بند به این سخنان باشید و نه فقط شعار متاسفانه همین شعارها و تظاهرها باعث شده جونان این استان و کشورم از این چیزا متنفر بشن شما که حرف از قومیت گرایی میزنید در شهردای ببینی وبین الله این کارو نمیکردید قومیت گرایی محض اگه حرف از کار وارزش میزنید لطفا خودتون هم پای بند باشید به اصول وارزش ها مردم این شهر خوب شناختند افراد خوب و بد رو ومیدونند چه کسی دلش به حال مردم میسوزه واین بیانیه ها هم مطمئن باشید سمت سیاسی واسه شما نمیشه یادم نمیره وقتی که دانشجو بودم شما تو حوزه امتحانات بودی واسه اینکه درسم رو اعتراض داشتم برگشو درنیاوردی ولی یه نفر دیگه با رابطه این کارو براش کردی چند سال دیگه در شهرداری برای کار فرهنگی خدمت شما رسیدم به اون نشون که خانم کوکب حاتمی هم پیش شما بود سالی که رهبری در خصوص بحث حجاب خیلی تاکید داشتن ولی خودتون وخانم حاتمی دراومدید گفتید اگه پارتی دارید بیاید بهتون بودجه بدیم اقای قاضی فر این نقد رو من براتون مینویسم امیدوارم که در کنار اشعار وتظاهرها خودتان هم پای بند به حرف هایتان باشید ..ولی الله محمدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  علی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۳۵:۴۹
  17

  ملک زاده خوب عمل میکند برای جناح مخالف تاجگردون اقای راننده قاضی فر را توی عمران میبرد ایشان دکتر فریدونی را فراموش میکند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۴۴:۵۹
  18

  اینم مثل جعفری رفت طرف تاجگردون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۴۶:۰۲
  19

  قاضی فر مگه یه پست چه ارزشی داره که اصولگرایی رو ول کنی و پاچه خاری تاجگردون رو کنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۴۶:۲۲
  20

  تا اندازهای که میدونم سابقه کار سیاسی سید اکبر به اندازه سن قاطی فره.متاسقانه زمونه ای که هرکی از راه میرسه برا خودش کارشناس شده.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  محمد. دانشجو
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۱:۵۶:۳۰
  21

  احسنت آقای قاضی فر خیلی زیبا و مودبانه جواب اکبر علیزاده را داده اید.استادی و مدیریت برازنده شماست چون نون به نرخ روز نمیخورید و پای عقایدتون ایستاده اید. متشکرم از شما

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 7

  بروبالاتر سی یو
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۱۶:۵۹
  22

  خدا وکیلی نگاه قیافه علیزاده کنی ۲ قروش نی ارزه…..حیف گچساران که یو فرماندارش بی مایه ی ننگ

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  متاسفم
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۱۹:۰۲
  23

  نیرو سید قدرت بی..خخخخخخخخخخخخ.سیدقدرت کاری کرد که دیگه اصولگریان تو گچساران هیچوقت نیان بالا..کاری که احمدی نژاد تو کشور کرد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  هرکول
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۲۰:۳۰
  24

  انصافا منم تا ..رو میبینم حالم بهم میخوره..ب..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  هشدار
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۲۱:۴۳
  25

  .ی بردی بنه سر حدش تا وکوچو ایرتی و تی کی و چیکردی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  یادباد
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۲۲:۱۹
  26

  ایول بچه رادک دکتر قاضی فر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 4

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۱:۰۰
  27

  ای ولا دکتر قاضی فر.دکتر جان کاش شما به صحنه انتخابات اومده بودید.هنوز هم وقت دارید اگه ثبت نام کنید اصولگرایان روی شما اجماع کنند خیلی خوب میشه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 7

  گشینی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۳۷:۰۲
  28

  مگه قاضی فر استاد شده.(راننده اتوبوس.)

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  الیاس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۴۶:۴۸
  29

  ما یک مکتب داریم آن هم اسلام است این مکاتبی که نام بردید درست نیست .ادبیات ضعیفه دانشجوی دانشگاه آزاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۴۸:۰۵
  30

  متاسفم که هر کسی اجازه پیدا کرده در مورد مسائل بزرگتر از خودش اظهار نظر کنه دقیقا مثل قاضی فر که خودش هم می دونه پیش آقای علیزاده و دکتر تاجگردون و فولادی و بزرگان دیگر اصلا محلی از اعراب نداره .دوستان عقبه این آدم خودشیفته رو بررسی کنید و فقط مدارکی رو که گرفته چگونه بوده قطعا متن فوق هم توشته دیگریست .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۲۹:۵۸
  31

  .. عددی نیست که ایشون ثابت کردمدیرلایقی برای شهرنیست باعث رای دادن .فقط امثال .وبقیه دوستان هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  نون به نرخ روز خور
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۳:۵۰:۳۶
  32

  ایی آقا حزب باده برا پست تو خونه برادر تاجگردون رفت. یه طرف از جعفری حمایت میکنه از طرف دیگه رایزنی میکنه تاجگردونو دعوت کنه خونش. شما همون آدمی هستی مشکلی برات پیش میاد میگی من میرسی هستم وقتی هم منافع ایجاب میکنه میگی ساداتیم.تو اول تکلیفتو با خودت مشخص کن بعد بیا نظریه پردازی کن جناب فرید زکریا.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  دیل
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۱۳:۵۲
  33

  أ ایهاالذین ءامنوا کونوا قومین لله شهداء بالقسط و لا یجرمنکم شنان قوم على أ لا تعدلوا اعدلوا هو أ قرب للتقوى و اتقوا الله إ ن الله خبیر بما تعملون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  کارونسرا
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۳۳:۳۲
  34

  . یه گپی زه. کو ولش کنید دیه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۵:۴۹:۴۱
  35

  بابا مگه علی زاده گفر گفته! جعفری حرفای مشکوک زده برادرش انور رفته علی زاده بدنگفته کسی که خودش راسال های سال اصولگرامی نامیدوکلی افرادباسوادوتوانمد وبچه حزب الهی رادنبالشان گزارش دادند که ضدولایت هستند که خدا می داندولایتی ناب بودند فقط می خواستند ازجلوپایشان برداشته بشوندحالا امروز مثل کبگ سرش رامی کندزیر برف ومثل مرد وارد میدان نمی شوند قطعا بوی تعفن ازش می ایدوقطعا طرفداران هم این راقبول دارنداین قدشماها این جمله را بزرگش نکنید جعفری اگه کسی بود از وجود ماها شده حالا هم اگه بخواهد بتابروی مابازی کندبای همیشه می بازدتش.بنظرمن هرکسی که سالهادم از اصولگرا زده وامروز رفته بطرف اصلاح طلبی واقعا بوی تعفن می دهندحلا هرکه باشد ماب تاج رای دایدیم اما کجا ازاصولگرا استفاده کرد؟؟کجا از بچه اصولگرا سرکار گزاشت؟امروز اصلاح طلبان دارندمی دوند که اصولشان محکم بشود بعد ب اهداف اصلیشان برسند ماان سری بخاطر طایفه وقوم خیشاوندی ب تاج رای دادیم امااو فقط خط وباندش راتقویت کردواقعا خیلی متاسفم برای کسی که سالها رویک اصول بوده وبراحتی اصولش رامی فروشد پس کسانی که دارند براخودشان سخنرانی می کنندفقط برای خودشرینی هستنندبه نظر من علی زاده مرد رک وراست ام شماها صدروهستیید سعی کنیدازاده باشیددنیاهمیشه ب این صورت نیست به هرحل احمدی نزادوقتی وارد میدان شدهیچ کسی رانداشت قدرت ترین مردان وپول دارترین ادماتومیدان بودند اماسیل خوروشان مردم چیزدیگری راازسبد بیرون دادندپس مردباشید صراصولتان باشید حلاچه راستی یاچپی فرقی ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  بنگرو
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۶:۴۴:۲۵
  36

  کپ گپو مزن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۶:۵۲:۱۸
  37

  قاضی فر. دکتر!!!!!!
  متاسفم برای این دانشگاه های که به امثال قاضی فر مدرک.
  سوادش ارزش دیپلم هم نداره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 1

  افراشته
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۷:۴۷:۱۵
  38

  درود بر قاضی فر عزیز،آقای علیزاده با این طرز برخورد باعث میشوند ،که گروه اصول گرا یان (اعتدال)همان کاری را بکنند که در مجلس نشان دادند وبا گروه اصلاح طلبان میانه رویکدست شدند وتکلیف ،رؤسای مجلس وکمیسیونها رامشخص کردند.این طرز فکر جز آسیب رساندن به اصول گرایان اصیل چیزی عاید این انقلابیون نمی کند،پس سعی کنیم فکر کنیم سپس قضاوت کنیم،.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  تاته
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۰۲:۰۴
  39

  واقعا خجالت بکش آقای علیزاده حرفای کبنا رو تکذیب کردند بین اصول گرایان تفرقه افکنی نکن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۲۴:۲۵
  40

  قاضی فر تو چرا در دانشگاه چکارها کردید اینبار حرفی نخواهم زد ولی دیگر بار جوابت را خواهم داد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  بنده خدا
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۴۴:۰۸
  41

  عامل بدبختی مملکت ما همین رشدهای یهویی و… است و بدون هیچ تلاشی با زد و بند یک شبه رشد میکنیم بدون اینکه لیاقتش را داشته باشیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۰۹:۰۸
  42

  اکبر علی زاده دچار .. شده،ولش کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  فرشاد
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۱۶:۲۹
  43

  درود بر اقای قا ضی فر .درود بر باوی وصد درود بر باوی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۳۶:۱۲
  44

  واقعا خوشحالم که یه .. دانشگاه آزاد بتونه اینقد پیشرفت کنه.احسنت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  همکار
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۱:۵۰:۴۲
  45

  این مقاله مانند، بیش از ۱۵ اشکال دستوری داشت. قاضیفر =رشد کاذب

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  دانشگاه ازاد
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۳:۰۱:۵۰
  46

  اقای قاضی فر همون کسی که برا رییس شورا شدن به کل قوم لر پشت کرد هر جا برا یه … نداشتشو زیر پا کرد بعد هم برا یه مسولیت کچلو تو دانشگاه اصولگرایی رو فروخت بازم می خوای از نحو…گرفتنت بگم بخدا شرمم میشه ادامه تحصیل بدم اعتماد بنفست هم والا خیلی عالیه….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  کارمند دانشگاه ازاد
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۳:۲۸:۵۸
  47

  اقای قاضی فر در هر مرحله پیشرفت کردی با .. بود همین الان یه مسولیت کوچک در دانشگاه بهت دادن رفتی با اصلاح طلبان…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  کارمنداامتحانات دانشگاه ازاد
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۳:۳۱:۲۰
  48

  کاش احمدی نژاد بود به قاضی فر بگه هی بگم چطوری نمرهای کارشناسیتو گرفتی بگم بگم …..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 2

  بهت رای دادم چه کردی؟
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۳:۵۹:۴۳
  49

  بعضی حرفهای ایشان درست است شما که از قرآن دلیل می آوری فیتبعون احسنه را هم بخوان زیباترین سخن ایشان همان فامیل گرایی برای قدرت طلبی است که مردم باید آگاه شوند و هر کسی جرات نمی کند بگوید .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  دانشگاه
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۱:۲۹:۱۸
  50

  زنده باد دکتر قاضی فر حقگو. اصولگرای واقعی شما هستید که در مقابل توهین و تهمت به یک مسلمان ساکت ننشستید. احسنت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  دوستدار لر
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۵۵:۳۳
  51

  ای حرفله ول کنیت
  …مردمه کشته
  خخخخخخخخخخ

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  گچسارانی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۹:۵۱:۵۹
  52

  باتسلام خدمت اقای قاضی فر……..
  اقای مهندس لازم نیست از اقای جعفری حمایت کنین .شما که حق و نا حق میکنین پس خودت چرا حق و ناحق میکنی.امثال شما رو باید به خدا واگذار کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  میرسی ها
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۰:۱۶:۳۳
  53

  مامیرسی هااصلاقاضی فررامیرسیدی نمیدانیم فقط هرجامنافعش ایجاب کندمیرسیدی میشودآقای قاضی قردرحدی نیستی که بخوای به سیدعزیزانتقادکنی سیدرهبراصولگریان گچساران است مامیرسیدی هاسید را دوست داری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۴:۲۲:۳۶
  54

  سایت کبنا لطفا کامنتهای توهین امیز رو نذارید..از فضای رسانه ای بعیده اینکارها…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  دولیاری
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۰۷:۰۵
  55

  احسنت بر استاد بزرگوار قاضی فر الحق و النصاف راستشو گفتی.
  ای مردم این اکبر جوجه رو ول کنید این یه بازنشسته اخراجی هست.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۰:۲۷:۱۰
  56

  ای مردم عزیرگچساران.چرانمیگذاریدامثال دکترقاضیفردراین شهر پابگیرند؟
  نسل… هاروبه زوال است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  رییسی
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۰:۳۷:۴۲
  57

  تاموقعیکه مامردم گچساران بخواهیم امثال دکترقاضیفرراکه سرمایه های این شهرهستندرابکوبیم ،به هیچ جایی نمیرسیم.ایشان دهدشت یاخوزستان بودند،همه میخواستندنماینده یافرماندارشودولی درگچساران چون نسبت فامیلی بانماینده نداردویادست بوس….. نیست،باید طردشود؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 7

  بی طرف
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۶:۲۳:۰۱
  58

  دروووووود بر دکتر قاضی فر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  روحی گناوه شمالی
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۰:۳۹:۴۹
  59

  درود بر استاد بزرگ قاضی فر… سخنانتان به حق و بجا و بس آموزنده بود باشد که حداقل ما جوانان استفاده کنیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  کرمیان
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۲:۰۶:۰۱
  60

  امثال قاضی فرکه دلسوزگچساران هستندوبخاطرقوم گرایی کناره گیری میکنند درست نیست که به ایشان توهین کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  ارشام
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۲۳:۳۳:۰۱
  61

  سلام.فک میکنید اصول گرا ها کیا هستن.همینا هستن دیگه.فرق اصولگرا و اصلاح طلب تویه همینه دیگه.حاجی چه خبر از طرف که براش…. خریده بودی؟ای شیطوون .برو بچسب به کارت تویه این وادیا نیا.ابش نی وگرنه شنا گر ماهری هستی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۸:۳۱:۵۸
  62

  قاضی فر نه شخصیت اجتماعی داشت و نه سواد کافی داشت که شهردار بشه واین مدرکی که داره تقلبی است و وقتی هم که شهردار شد خودش را گم کرد افسوس می خورم به حال ما بدبختها که چطور همچنین آدمی را حتی برای شورای شهر راه دادیم از خودم خیلی بدم می آید که به این آدم رای دادم امید واردم که خدا به زمین گندش بزنه و با بی آبروی این شهر را ترک کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  اصول گرا واقعی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۰۳:۳۵
  63

  باسلام.. حرفات آقای قاضی فر. بوی فتنه خیانت میده کلا نمیبینمت تو هیچ جلسه ای خودتو چند فروختی به دشمن قول چه پستی بهت دادن منافع طب نباش. تو خط رهبری باش که حذف میشی برا همیشه راه تو اشتباه رفتی ازت استفاده میکنند اشتباه نکن علی زاده برادرته. جعفری برادرته برادر با برادر حرفش میشه اما پشتشو خالی نمیکنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ایل دولیاری
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۱۱:۰۷
  64

  اصول گرا واقعی. واقعا. شما را دارن فریب میدن مواظب باش تا دیر نشده برگرد راهتو بد رفتی..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مراد نژاددیل
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۳۰:۰۱
  65

  تو. این ۵ ماه چه پستی میخوای قول چی بهت دادنه تو خونه اصلاح طلبا
  این پنج ماه. حرف نمیزدی!! عمر این نماینده و دولت تمومه. فریب دشمنی نخور همش دارن شانتاژ میکنند سیل مردمو میبینی. دارن. باشایعه پراکنی و تفرقه نفاق بین اصولگرایان. آره برادر به این کامنتها توجه نکن با خودت خلوت کن یک اصول گرا واقعی از اصلش بر نمی گرده تو سیاست شکست هست فرد هم هست انشاالله پیروزی در راهست با حمایت شما و دوستان پس از سر سفره اصول گرا بلند نشو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مراد نژاددیل
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۳۰:۰۱
  66

  تو. این ۵ ماه چه پستی میخوای قول چی بهت دادنه تو خونه اصلاح طلبا
  این پنج ماه. حرف نمیزدی!! عمر این نماینده و دولت تمومه. فریب دشمنی نخور همش دارن شانتاژ میکنند سیل مردمو میبینی. دارن. باشایعه پراکنی و تفرقه نفاق بین اصولگرایان. آره برادر به این کامنتها توجه نکن با خودت خلوت کن یک اصول گرا واقعی از اصلش بر نمی گرده تو سیاست شکست هست فرد هم هست انشاالله پیروزی در راهست با حمایت شما و دوستان پس از سر سفره اصول گرا بلند نشو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رضایی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۸:۳۴:۵۶
  67

  شما که میگید اصول گرایی را از دید رهبری نگاه کن نه عینک شخصی حرفت درست حالا شما دوست عزیز طرف کی هستی با این حرفت از دشمن سیاسی حمایت میکنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۴
  ساعت : ۰۱:۴۱:۱۷
  68

  راننده دانشگاه آزاد شده استاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۰۳ دی ۱۳۹۴
  ساعت : ۱۲:۵۳:۲۱
  69

  میرسیدی ها خیلی از خود راضی هستید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...